• Aktualności

      • Spotkanie z tradycją w CSiK

      • Pani Luizie Kondej dziękujemy za zaproszenie na zajęcia plastyczne i "spotkanie z tradycją" w CSiK w Garwolinie.

       Tradycje wielkanocne, cz. 1:

       Tradycje wielkanocne, cz. 2:

     • Wiosna - Jill Wellington (pexels.com)
      • I Dzień Wiosny!

      • Dnia 19.03 w piątek w naszej szkole po raz pierwszy ONLINE obchody Pierwszego Dnia Wiosny. Świat się zmienia, nasza codzienność także zatem i sposoby na spędzenie tego dnia inne niż zazwyczaj.

       Zachęcamy do zapoznania się z programem... i do zabawy, która może przynieść każdemu radość, satysfakcję, wzruszenie i dobrą energię...

       Baw się razem z nami i pobierz plan dnia: Karta aktywności I Dnia Wiosny

       Aby mieć siłę, sprawność i energię na ten cały, wymagający dzień warto rozpocząć go od zdrowego i solidnego śniadania. Zapraszamy do prezentacji: Zdrowe Śniadanie według zaleceń Dietetyka Tomasza

       Warto tego dnia również pamiętać o porannych ćwiczeniach:

       Nasze szkolne Kółko Teatralne zaprasza wszystkich na swój montaż słowno - muzyczny:

       Życzymy wszystkiem wspaniałego I Dnia Wiosny!

     • Święto szkoły - ilustracja
      • Wyjątkowy rok…. Wyjątkowe obchody Święta Szkoły…

      • Dnia 9 grudnia w naszej szkole obchodzone było Święto Szkoły. Wyjątkowe i inne niż te dotychczas, ponieważ online. Tego dnia uczniowie podzielni na grupy (klasy 0-3, 4-6 oraz 7-8) wykonywali określone zadania związane z naszą szkołą, jej historią i patronem. 

       W ramach obchodów uczniowie uczestniczyli we mszy świętej online lub stacjonarnie, obejrzeli film z udziałem Dyrekcji, która opowiedziała o historii szkoły oraz zapoznali się z prezentacją o szkole i Januszu Korczaku – naszym patronie, by następnie rozwiązać quiz wiedzy z nagrodami. W konkursie tym wzięli udział nie tylko uczniowie, ale również nauczyciele i rodzice. Najlepsi zostali nagrodzeni. Dodatkowo uczniowie obejrzeli film „Król Maciuś I” lub spektakl o Januszu Korczaku, a na koniec na pamiątkę zdalnych obchodów Święta Szkoły uczniowie klas 4-8 napisali wspólną bajkę. Zadanie polegało na dopisywaniu kolejnych fragmentów przez kolejne klasy, wyszło bardzo zabawnie, dlatego poniżej prezentujemy Państwu Nasze dzieło.

       Święto to, na pewno zapadnie w naszej pamięci.

       Do pobrania: bajka tworzona wspólnie przez klasy 4 - 8