• Aktualności

     • Dzień Ziemi - logo
      • Tag der Erde 2021

      • Dzień Ziemi to zawsze dobry argument, aby poznać geografię świata na lekcjach języka obcego. Góry, wulkany, morza, jeziora ... przyroda ożywiona i MY w niej na co dzień. Czy widzimy jak nas otacza? Ile dobra nam daje? Jak ją traktujemy?

       Co Ty robisz dla środowiska przyrodniczego, w którym żyjesz?

       Spacer i uważność pozwalają z elementów przyrody ułożyć hasło tego, tak bardzo ważnego dnia w roku. Poniżej wybrane prace uczniów klas IV, V, VI i VII.

      • Wolontariat EDUKACYJNY

      • Nasza szkoła zaproponowała swoim uczniom udział w kolejnym etapie wyzwania o charakterze WOLONTARITU edukacyjnego, dostępnym na portalu www.wybieramwiedze.pl

       Etap ten rozpoczął się w lutym i skończył pod koniec marca. Uczniowie z klas 7 i 8 otrzymali certyfikaty potwierdzające 10 godzin (1pkt. na świadectwie możliwych max. 3 pkt) działania na rzecz swoich rówieśników.

       Wyróżnione prace, tym razem opowiadanie Tak zaczęła się nasza przyjaźń opublikowane zostały już na portalu www.wybieramszkole.pl

       Wiemy, że już ruszyła kolejna edycja, rozprawka pt. ŚMIECH.

       Zapraszamy uczniów klas ósmych, a także gościnnie uczniów klas szóstych i siódmych.  Zapraszamy opiekunów merytorycznych - wspaniałych nauczycieli języka polskiego, pedagogów, wychowawców. Zapraszamy rodziców do wspierania swoich dzieci.

       Po prostu - Spotkajmy się na portalu www.wybieramwiedze.pl

       Opiekunowie Szkolnego Klubu Wolontariusza

       P.S Poniżej certyfikaty kilku uczestników marcowej edycji.

      • Projekt "W marcu biegamy dla kobiet" zakończony

      • Poniżej certyfikat dla szkoły za udział w tej ogólnopolskiej akcji.

       Wszyscy wiemy, że projekty udają się tylko wtedy, gdy odważnie i planowo działamy w grupie, gdy angażujemy swoje serce i cały swój bagaż doświadczeń w działanie, które zawsze prowadzi do ZMIANY: zmiany postrzegania siebie, zmiany swoich postaw i zmiany myślenia szeroko pojętego :) może nie widać tak od razu, ale właśnie tak jest :)  

       Za współpracę i cudowną wiosenną ZMIANĘ dziękują szkolni koordynatorzy nauczyciele WF-u i SKW.