Nawigacja

 • Tydzień ulgi

   

  Instytut Psychologii UJ

  2ft8g SkSporwmihentSsniaS dog d1sSdf3ruidSor:ed47c  · 

  Startujemy z kampanią "Tydzień ulgi", w której zachęcamy szkoły do tygodnia bez sprawdzianów, odpytywania i zadań domowych.

  Wszyscy zasługujecie na tydzień wytchnienia!

  Wszystko to po to, aby obniżyć stres i zadbać o dobrostan psychiczny uczniów, uczennic, nauczycieli i nauczycielek.

  Dziękujemy za współpracę:

  Wydział Filozoficzny Uniwersytetu Jagiellońskiego

  Instytut Pedagogiki UJ

  Szkoły mogą zgłaszać się tutaj:

  http://psychologia.uj.edu.pl/tydzien-ulgi

  Link do konferencji prasowej:

  https://youtu.be/v6Ydj4wsH1A

  CC:

  Uniwersytet Jagielloński

 • Tag der Erde 2021

  Tag der Erde 2021

  Dzień Ziemi to zawsze dobry argument, aby poznać geografię świata na lekcjach języka obcego. Góry, wulkany, morza, jeziora ... przyroda ożywiona i MY w niej na co dzień. Czy widzimy jak nas otacza? Ile dobra nam daje? Jak ją traktujemy?

  Co Ty robisz dla środowiska przyrodniczego, w którym żyjesz?

  Spacer i uważność pozwalają z elementów przyrody ułożyć hasło tego, tak bardzo ważnego dnia w roku. Poniżej wybrane prace uczniów klas IV, V, VI i VII.

 • Rekrutacja na rok szkolny 2021/22 (aktualizacja)

  Rekrutacja na rok szkolny 2021/22 (aktualizacja)

  Publikujemy listę dzieci zakwalifikowanych do klasy pierwszej w roku szkolnym 2021/2022: zobacz listę

   

  Prosimy również o wypełnienie i dostarczenie osobiście do sekretariatu lub pocztą elektroniczną na adres: rekrutacja@zs5garwolin.pl oświadczenia woli rodzica dotyczącego uczęszczania przez dziecko do klasy pierwszej w roku szkolnym 2021/2022, do naszej szkoły: Pobierz dokument w wersji Word

 • Wolontariat EDUKACYJNY

  Nasza szkoła zaproponowała swoim uczniom udział w kolejnym etapie wyzwania o charakterze WOLONTARITU edukacyjnego, dostępnym na portalu www.wybieramwiedze.pl

  Etap ten rozpoczął się w lutym i skończył pod koniec marca. Uczniowie z klas 7 i 8 otrzymali certyfikaty potwierdzające 10 godzin (1pkt. na świadectwie możliwych max. 3 pkt) działania na rzecz swoich rówieśników.

  Wyróżnione prace, tym razem opowiadanie Tak zaczęła się nasza przyjaźń opublikowane zostały już na portalu www.wybieramszkole.pl

  Wiemy, że już ruszyła kolejna edycja, rozprawka pt. ŚMIECH.

  Zapraszamy uczniów klas ósmych, a także gościnnie uczniów klas szóstych i siódmych.  Zapraszamy opiekunów merytorycznych - wspaniałych nauczycieli języka polskiego, pedagogów, wychowawców. Zapraszamy rodziców do wspierania swoich dzieci.

  Po prostu - Spotkajmy się na portalu www.wybieramwiedze.pl

  Opiekunowie Szkolnego Klubu Wolontariusza

  P.S Poniżej certyfikaty kilku uczestników marcowej edycji.

 • Projekt "W marcu biegamy dla kobiet" zakończony

  Poniżej certyfikat dla szkoły za udział w tej ogólnopolskiej akcji.

  Wszyscy wiemy, że projekty udają się tylko wtedy, gdy odważnie i planowo działamy w grupie, gdy angażujemy swoje serce i cały swój bagaż doświadczeń w działanie, które zawsze prowadzi do ZMIANY: zmiany postrzegania siebie, zmiany swoich postaw i zmiany myślenia szeroko pojętego :) może nie widać tak od razu, ale właśnie tak jest :)  

  Za współpracę i cudowną wiosenną ZMIANĘ dziękują szkolni koordynatorzy nauczyciele WF-u i SKW.

 • BUDUJEMY DOM DLA KACPRA

  16 lutego na stronie „Szkolnego Klubu Wolontariusza w Piątce” pojawiło się pierwsze ogłoszenie o udziale w akcji charytatywnej o nazwie „Budujemy dom dla Kacpra”. Celem jej było zebranie jak największej kwoty pieniężnej, która przeznaczona zostanie na budowę nowego miejsca zamieszkania dla Kacpra, który jest chory na autyzm, epilepsję, zespół Raynaud’a, upośledzenie znaczne i mentalność dziecka, oraz dla jego najbliższej rodziny. Niedługo potem rozpoczęły się działania w postaci aukcji z których dochód przekazywany był na zbiórkę organizowaną przez mamę chłopca. Odbywały się one na stronie wolontariatu, na Facebooku, ale udostępniane były też przez osoby chętne do pomocy. Naszym celem było poinformowanie o takim wspaniałym sposobie wsparcia jak największej liczby osób. Wystawić lub kupić można było najróżniejsze, przepiękne i niesamowicie kreatywne rzeczy, od rysunków i prac plastycznych, aż po świeżo upieczone, domowe ciasteczka. Przedmioty na sprzedaż tworzone były nie tylko przez wolontariuszy, ale też innych uczniów naszej szkoły, ich rodziny, a nawet nauczycieli. Łącznie zebrana kwota wyniosła: 2950 zł.

  Szkolny Klub Wolontariusza serdecznie dziękuję Wszystkicm, którzy wzięli udział w aukcjach prowadzonych na rzecz akcji Budujemy dom dla Kacpra.

  Pamiętajmy, że każdy gest może zmienić czyjś świat na lepsze, a razem, możemy dużo więcej!

  Zuzanna Maszkiewicz, klasa 8a 

  Akcje można wesprzec przez stronę : Pomóż zbudować Dom dla Kacpra - Agnieszka Kołodziejska | Pomagam.pl

 • Projekt zakończony SUKCESEM

  DZIĘKUJEMY sportowcom z całego serca i zachęcamy do dalszej aktywności.

  Jeśli ktoś ma potrzebę wsparcia to zachęcamy do wpłat:

  Życie z rakiem - Fundacja Onkologiczna
  ul. Kazimierza Promyka 5/145
  01-604 Warszawa

  KRS: 0000824583

  NIP: 5252813567
  REGON: 38538675100000

  NR KONTA DO WPŁAT:
  26 1240 6074 1111 0010 9705 7166

 • SIUP - Numer 2 (63) do pobrania!

  Zespół Redakcji SIUP prezentuje najnowszy, wielkanocny numer szkolnej gazetki.

  A w środku między innymi:

  • szkolne aktualności
  • o zimie i wiośnie
  • o nauce okiem uczniów

  Kliknij, aby pobrać najnowszy numer gazetki

  Zapraszamy wszystkich do lektury!

 • ŚWIĘTA WIELKIEJ NOCY

  ŚWIĘTA WIELKIEJ NOCY

  Dnia 31 marca nasza szkoła obchodziła Święta Wielkanocne. Mimo ograniczeń wywołanych pandemią, organizatorzy starali się, aby uczniowie oraz nauczyciele spędzili  ten czas wyjątkowo, w atmosferze radości i ciepła. Z tej okazji klasa 6b przygotowała montaż słowno-muzyczny pt. „Wielkanocne biją dzwony” który mogła obejrzeć cała społeczność uczniowska.

  Tego dnia można też było dowiedzieć się o wielu ciekawostkach związanych z obrzędami i zwyczajami świątecznymi oglądając film „Tradycje wielkanocne”, nakręcony w CSiK w Garwolinie.

  Uczniowie klas II SP również przygotowali małą niespodziankę😊

  Zapraszamy do oglądania 😊

 • Spotkanie z tradycją w CSiK

  Pani Luizie Kondej dziękujemy za zaproszenie na zajęcia plastyczne i "spotkanie z tradycją" w CSiK w Garwolinie.

  Tradycje wielkanocne, cz. 1:

  Tradycje wielkanocne, cz. 2:

 • I Dzień Wiosny!

  I Dzień Wiosny!

  Dnia 19.03 w piątek w naszej szkole po raz pierwszy ONLINE obchody Pierwszego Dnia Wiosny. Świat się zmienia, nasza codzienność także zatem i sposoby na spędzenie tego dnia inne niż zazwyczaj.

  Zachęcamy do zapoznania się z programem... i do zabawy, która może przynieść każdemu radość, satysfakcję, wzruszenie i dobrą energię...

  Baw się razem z nami i pobierz plan dnia: Karta aktywności I Dnia Wiosny

  Aby mieć siłę, sprawność i energię na ten cały, wymagający dzień warto rozpocząć go od zdrowego i solidnego śniadania. Zapraszamy do prezentacji: Zdrowe Śniadanie według zaleceń Dietetyka Tomasza

  Warto tego dnia również pamiętać o porannych ćwiczeniach:

  Nasze szkolne Kółko Teatralne zaprasza wszystkich na swój montaż słowno - muzyczny:

  Życzymy wszystkiem wspaniałego I Dnia Wiosny!

 • Wyjątkowy rok…. Wyjątkowe obchody Święta Szkoły…

  Wyjątkowy rok…. Wyjątkowe obchody Święta Szkoły…

  Dnia 9 grudnia w naszej szkole obchodzone było Święto Szkoły. Wyjątkowe i inne niż te dotychczas, ponieważ online. Tego dnia uczniowie podzielni na grupy (klasy 0-3, 4-6 oraz 7-8) wykonywali określone zadania związane z naszą szkołą, jej historią i patronem. 

  W ramach obchodów uczniowie uczestniczyli we mszy świętej online lub stacjonarnie, obejrzeli film z udziałem Dyrekcji, która opowiedziała o historii szkoły oraz zapoznali się z prezentacją o szkole i Januszu Korczaku – naszym patronie, by następnie rozwiązać quiz wiedzy z nagrodami. W konkursie tym wzięli udział nie tylko uczniowie, ale również nauczyciele i rodzice. Najlepsi zostali nagrodzeni. Dodatkowo uczniowie obejrzeli film „Król Maciuś I” lub spektakl o Januszu Korczaku, a na koniec na pamiątkę zdalnych obchodów Święta Szkoły uczniowie klas 4-8 napisali wspólną bajkę. Zadanie polegało na dopisywaniu kolejnych fragmentów przez kolejne klasy, wyszło bardzo zabawnie, dlatego poniżej prezentujemy Państwu Nasze dzieło.

  Święto to, na pewno zapadnie w naszej pamięci.

  Do pobrania: bajka tworzona wspólnie przez klasy 4 - 8

 • Harmonogram nauczania hybrydowego od 15 do 28 marca 2021

  Harmonogram nauczania hybrydowego od 15 do 28 marca 2021

  Szanowni Państwo,

  Zgodnie z aktualnymi wytycznymi MEiN od 15 do 28 marca 2021 roku klasy 1-3 przechodzą w tryb nauczania hybrydowego.

  Uczniowie uczyć się będą wg niezmienionego planu lekcji i zasady:

  • nie więcej niż 50 proc. uczniów ma zajęcia w budynku szkoły;
  • co najmniej 50 proc. uczniów ma lekcje zdalnie.

  Pobierz: harmonogram nauczania hybrydowego klas 1- 3 od 15 marca do 28 marca 2021

   

  Egzaminy próbne z CKE zaplanowane na 17-19.03.2021 odbywać się będą w trybie stacjonarnym z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego.

 • Drodzy uczniowie!

  Drodzy uczniowie!

  W marcu biegamy... w marcu ruszamy z fotela i zaczynamy dbać o swoje ciało, o umysł, o dobry nastrój, o siebie😊Swoim biegiem czy to krótkim, czy długim, wspieracie przede wszystkim siebie, ale także Fundację "Życie z rakiem".

  Czy wszyscy gotowi? START....

  Nasi szkolni TRENERZY opowiedzą Wam jak sie przygotować by "posmakować" biegu... aby cudowne endorfiny były w was na dłużej!  • W MARCU BIEGAMY DLA KOBIET

  Serdecznie zapraszamy wszystkich do udziału w ogólnopolskim projekcie"W marcu biegamy dla kobiet"i wspieramy Fundację ___Życie z Rakiem____BIEGAMY - SUMUJEMY KILOMETRY - POMAGAMY. Zapraszamy wszystkich, którzy lubią biegać,tych którzy chcieliby pobiegać, ale brak im motywacji :) oraz tych, którzy jeszcze nie wiedzą, że potrafią, ale już chcą :) Pobiegnijmy dla kobiet ...rodzinnie, indywidualnie, w parach ...Wystarczy wypełnić zgodę rodziców na udział ucznia w biegu, albo też udział całej rodziny :) zapraszamy też nauczycieli :) od Państwa zgody także są potrzebne:) . Wszystkie niezbędne pliki można też przeglądać tutaj - dla tych z rodziców, którzy nie mają FB http://spbrzozastadnicka.zolynia.pl

  Zapraszają nauczyciele wychpwania fizycznego  oraz Szkolny Klub Wolontariusza

   

   

 • BUDUJEMY DOM DLA KACPRA


  Wydłużamy termin przynoszenia przedmiotów na aukcje do 5 marca 2021. ZACHĘCAMY DO LICYTOWANIA PRZEDMIOTÓW PRZYGOTOWANYCH PRZEZ NASZYCH UCZNIÓW.
  https://www.facebook.com/groups/267899641098496

  Szkolny Klub Wolontariusza 

   

  Kim jest Kacper?  

  Kacper ma autyzm, epilepsję, pierwotny zespół Raynaud'a, upośledzenie znaczne i mentalność dziecka.  

  Razem z mamą Moniką i siostrą Zuzanną zajmują niewielkie mieszkanie  w samym centrum miasta. Na 33 m2 mieszczą się dwa maleńkie pokoiki. W jednym z nich mieszka Kacper i Zuzia, w drugim przejściowym pokoju mieści się sypialnia i pracownia Mamy. Życie nie jest łatwe.  

  Kacper jest bardzo emocjonalny, nadpobudliwy, wrażliwy i zalękniony. Nie znosi hałasu, ciasnych pomieszczeń
  i tłumów. Reaguje wtedy agresywnie. Rzadko śpi, często krzyczy. Jest nadwrażliwy. Boli go obcinanie włosów
  i paznokci. Lubi spacerować i huśtać się na huśtawce. Kocha spokój i przestrzeń. Środek miasta, w którym mieszka pełen jest hałasów i zatłoczonych ulic. Uwielbia przebywać wśród szumu drzew. Słuchać śpiewu ptaków. Wtedy się uspokaja. Uśmiecha.  

   Kacper i Zuzanna są całym życiem swojej mamy. Mało śpi, całe dnie spędza przy synu, a nocami dzierga lalki, misie i króliki z których dochód przeznacza na leczenie i rehabilitację Kacpra. Jej pokój to pracownia,  sypialnia, jadalnia i pokój do zajęć Kacpra.  

  Mama Kacpra ma jedno wielkie marzenie chciałaby, żeby jej dzieci mogły normalnie żyć. Żeby Kacper miał miejsce do codziennych ćwiczeń,  bezpieczną przestrzeń, w której mógłby się wyciszyć i odpocząć. Marzy
  o pokoju dla Zuzy - pełnym książek i obrazów. O kuchni, w której wszyscy razem mogliby zjeść obiad. O miejscu dla siebie, gdzie można złapać oddech.  

   Czy marzenia się spełniają? 

  Pani Monika wierzy w to głęboko. Od niedawna została właścicielką działki, na której może stanąć ich Dom. Szumią tam drzewa, śpiewają ptaki, wieje wiatr, wokół zieleń i błękit nieba. Kacper już pokochał to miejsce. Przytula się do drzew i uśmiecha najpiękniejszym uśmiechem. Pomóżmy zbudować dom dla Kacpra i dla jego Mamy i Siostry. "Sami możemy wszystko, razem możemy więcej". Niech ta kochająca się rodzina znajdzie spokojne miejsce-prawdziwy rodzinny Dom. Bardzo prosimy o pomoc.  

  Jak możemy pomóc?  

  Każdy z Was może włączyć się w pomoc w budowę domu. I ty możesz dołożyć swoją cegiełkę do tego wielkiego dzieła.  Proponujemy pomoc, nie możemy być bezczynni. 

  Zachęcamy wszystkich zainteresowanych to wykonania przedmiotu np. biżuterii, obrazów, plakatów, mydełek, szydełkowych robótek, kartek, zakładek do książek i innych przedmiotów, które powstają z pasji. Przedmioty te wezmą udział w licytacji. Pieniądze za wylicytowany przedmiot zostaną przeznaczone na budowę domu dla Kacpra.

  Wielkimi krokami zbliżają się Święta Wielkanocne. Każdy z Was może własnoręcznie wykonać ozdobę wielkanocną, kartkę  wielkanocną, czy wykonać  palmę na Niedzielę Palmową. 

   Wylicytowane ozdoby i palmy na pewno nie zniszczą się i spokojnie poczekają w naszych domach do świąt. 

  Podarunki należy opatrzyć karteczką z imieniem, nazwiskiem i klasą.Warto też podać kwotę wywoławczą akucji. Zapakowany przedmiot należy zanieść do Publicznej Szkoły Podstawowej nr. 5 im. Janusza Korczaka
  w Garwolinie. Po wejściu do szkoły w portierni będą czekały Panie, którym będzie można przekazać swoje upominki. Wszystkie przedmioty ofiarowane wezmą udział w aukcjach. Linki do aukcji będą umieszczane na stronie szkoły i Facebooku.  Termin akcji : od  16 do 25 lutego.

   

  O akcji #domdlakacpra i jego rodzinie możecie poczytać: 

  facebook.com/kacperekijegoautyzm  

  facebook.com/KacperkowaHandmade  

   

                                                                                     Szkolny Klub Wolontariusza

   

   

            

 • WIZYTA W GALERII KOTŁOWNIA I ZABAWA KARNAWAŁOWA

  WIZYTA W GALERII KOTŁOWNIA I ZABAWA KARNAWAŁOWA

  GALERIA KOTŁOWNIA

     Dnia 11lutego 2021 prawie całą klasą udaliśmy się do CSiK w Garwolinie, popularnego Domu Kultury.

     Na początku każdy zdjął kurtki. Później byliśmy podzieleni na dwie grupy.  Jedna grupa była oprowadzana przez panią Luizę Kondej, a druga w tym czasie wykonywała prace plastyczne - ilustracje do książek. Oglądaliśmy pierwszą w tym roku zorganizowaną wystawę (i to dla dzieci!) przez Galerię Kotłownia. Prace te przedstawiały ilustracje do książek dla dzieci. Pani Luiza wprowadziła nas w świat ilustracji, zaczynając od tego co to jest ilustracja. Następnie przedstawiając dzieła artystów,  opowiadała o nich i ich twórcach. Mistrzowie Ilustracji to– ośmiu wspaniałych ilustratorów: Bohdan Butenko, Anna Kołakowska, Danuta Konwicka, Zbigniew Lengren, Maria Orłowska-Gabryś, Mirosław Pokora, Jan Marcin Szancer i Teresa Wilbik. 

     Było to pierwsze nasze wyjście w tak trudnym dla nas czasie, ale mamy nadzieję, że nie ostatnie. Polecamy każdemu, bez względu na wiek obejrzenie tej wystawy- klasa IIb.

      ZABAWA KARNAWAŁOWA

     Karnawał to okres parad, zabaw i bali przebierańców. Jest to czas bardzo wyczekiwany przez dzieci. Tak też było i w naszej klasie- IIb.

      W dniu 11.02.2021r obył się trochę inny niż zazwyczaj w "naszej" sali, niestety tylko dla naszej klasy bal karnawałowy. Pojawiły się postacie barwne i kolorowe, a nawet trudne do rozpoznania. Byliśmy przebrani za bardziej lub mniej znane postacie z bajek, filmów lub wyobraźni. Nasi samozwańczy didżeje wyszukiwali muzykę do której wspaniale bawiliśmy się. Podczas zabawy mieliśmy przygotowany poczęstunek za który bardzo dziękujemy rodzicom.

  Wspólna zabawa dała nam dużo radości i pozwoliła na zapomnienie o utrudnieniach związanych z obecnymi obostrzeniami. Z niecierpliwością czekamy na kolejny bal karnawałowy, który już za rok!

   

   

 • KONKURS WALENTYNKOWY ROZSTRZYGNIĘTY

  KONKURS WALENTYNKOWY ROZSTRZYGNIĘTY

  Nadszedł czas ogłoszenia wyników konkursu walentynkowego !  Oto one:

  1 miejsce - Emilia Cieplińska z klasy 6a

  2 miejsce - Natalia Dobrowolska z klasy 5a

  3 miejsce - Adrian Kęder z klasy 6c

  Wyróżnienie - Aleksander Rękawek z klasy 6a

  Serdecznie gratulujemy i zapraszamy WSZYSTKICH UCZESTNIKÓW po odbiór słodkich upominków oraz nagród dla zwycięzców od 17 lutego (środa) w portierni.

  Zapraszamy do obejrzenia filmu prezentującego laureatów konkursu. 

                                              SAMORZĄD UCZNIOWSKI

 • INNOWACJE W NASZEJ SZKOLE

  INNOWACJE W NASZEJ SZKOLE

  Miło jest nam poinformować, że nasi uczniowie z klas 0-3  w roku szkolnym 2020/2021 wzięli udział w  innowacjach pedagogicznych: „Dzień bez plecaka” i „Przyroda w kolorach z nami”. Koordynatorkami innowacji były Agnieszka Wróbel, Katarzyna Przybysz oraz Weronika Ochnio – Bryzek.

  Z całą pewnością praca nad innowacjami daje satysfakcję. Bezapelacyjnie zaletą wprowadzania innowacji jest pobudzanie kreatywności nauczycieli, którzy dzięki swoim pomysłom unowocześniają swoją pracę. Stwarzając lepsze warunki dla rozwoju dzieci i młodzieży, czynią efektywniejszym proces uczenia się. To dzięki innowacjom zmotywowani do nauki uczniowie rozwiają się. 

  Fundatorem nagród dla uczestników  innowacji był LIDL POLSKA   sp.z o.o. Dyrekcja, koordynatorki i cała społeczność szkolna serdecznie dziękują firmie za otrzymane upominki.

 • WOLONTARIAT EDUKACYJNY

  WOLONTARIAT EDUKACYJNY

  Witajcie Wolontariusze,

  Serdecznie zapraszamy Was do uczestnictwa w kolejnej edycji Wyzwania Konkursowego o charakterze wolontariatu edukacyjnego na portalu www.wybieramwiedze.pl. Zapraszamy uczniów klas ósmych, a także gościnnie uczniów klas szóstych i siódmych. Zapraszamy opiekunów merytorycznych - wspaniałych nauczycieli języka polskiego, pedagogów, wychowawców. Zapraszamy rodziców do wspierania swoich dzieci.Po prostu - Spotkajmy się na portalu www.wybieramwiedze.pl Zarejestruj się na portalu www.wybieramwiedze.pl jako uczeń lub jako opiekun edukacyjny (nauczyciel lub rodzic).

  Uczeń może mieć jednego opiekuna. Opiekun edukacyjny (nauczyciel, rodzic) może mieć wielu podopiecznych: uczniów z jednej lub z wielu szkół.Pierwszy etap konkursowy to pisanie na portalu www.wybieramwiedze.pl pracy (opowiadania lub rozprawki) pod czujnym okiem opiekuna edukacyjnego.Drugi etap to działanie w ramach wolontariatu: sprawdzanie 3 losowo przydzielonych prac innych uczestników, również pod okiem opiekuna edukacyjnego. 

  Pomimo, że jesteś uczniem, sprawdzisz udostępnione anonimowo prace innych kolegów i koleżanek według schematu określonego przez CKE. Dokładnie tak samo, jak twoją pracę napisaną na egzaminie ósmoklasisty z języka polskiego będzie sprawdzać CKE.Po zakończeniu obu etapów - każdy uczestnik zaangażowany w drugi etap - wolontariat - czyli aktywność na rzecz swoich rówieśników, uzyska Certyfikat Wolontariatu potwierdzający 10 godzin działania na rzecz swoich rówieśników.Wystarczy, że weźmiesz udział w 3 konkursach, a zdobędziesz 30 godzin wolontariatu, który uprawnia do uzyskania dodatkowych 3 punktów podczas rekrutacji do szkół średnich.Zwycięskie prace z poprzednich edycji opublikowane zostały na https://liblink.pl/ViRzED7dIf

  Zapraszamy Anna Wieczorek, Katarzyna Haczela -Kalbarczyk Ewa Polańska-Rękawek (znajdziecie nas wśród zarejestrowanych opiekunów)

strona:

Aktualności

Kontakt

 • Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5 im. Janusza Korczaka
  08-400 GARWOLIN
  ul. J. Korczaka 10
  e-mail: biuro@zs5garwolin.pl
  NIP: 826 10 44 561
 • (+25) 682 28 33
  lub 507 964 697