• SZLACHETNA PACZKA

Szkolny Klub Wolontariusz

• KOKURS NA KALENDARZE ADWENTOWE ROZSRZYGNIĘTY!

• Powiatowy konkurs zorganizowany przez Polskie Stowarzyszenie Nauczycieli Języka Niemieckiego w Garwolinie został rozstrzygnięty!!!

Aż 20 kalendarzy z naszej szkoły pojawiło się w Centrum Sportu i Kultury na wystawie, która trwała przez cały ubiegly tydzień. W sobotę 25 listopada przyznano nagrody i jak zawsze wybranie najpiękniejszych prac nie było łatwe. Jury narodziło wyróżnieniem 15 kalendarzy. Trzy wyróżnienia trafiły do uczennic naszej szkoły z klas 5, 6 i 7 - Kariny Gruszczyńskiej, Zuzanny Szopy i Oliwii Kęder.

Serdecznie gratulujemy wygranym oraz dziękujemy wszystkim uczniom za zaangażowanie i pomysłowość, jakimi wykazali się podczas tworzenia kalendarzy!

• WYNIKI KONKURSU "PRZYDROŻNE KAPLICZKI I KRZYŻE NA MAZOWSZU.

• Miło nam poinformować, że nasza uczennica Paulina Brzozowska z klasy 7a, której opiekunem była pani Katarzyna Gołębiewska, zdobyła wyróżnienie w II EDYCJI KONKURSU HISTORYCZNEGO PLASTYCZNO-LITERACKIEGO MOJE MAZOWSZE „Przydrożne kapliczki i krzyże na Mazowszu”!!!

Jesteśmy bardzo dumni, że wśrod ogromnej liczby prac, które napłynęły do konkursu z całego Mazowsza, praca naszej uczennicy została zauważona i doceniona!

Gratulujemy!