• JESIENNE LISTY DO PIĄTUSIA

• Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie literackim "Jesienne Listy do Piątusia". Konkurs skierowany jest do uczniów klas 5-8. Przedmiotem konkursu jest praca pisemna w formie listu. Zadaniem ucznia jest napisanie listu do maskotki szkoły Piątusia na temat „Jak spędziłbyś czas jesienny z Piątusiem? Jakie ciekawe miejsca byście zwiedzili? Dokąd udalibyście się razem o tej porze roku?” Szczegóły w regulaminie wysłanym w wiadomości  przez Librusa  i pod kodem QR.

Szkolny Klub Wolontariusza

• MŁODZI DLA NIEPODLEGŁEJ

• W czwartek 9 listopada uczniowie naszej szkoły: Bogumił Wielgosz 4a, Maria Mucha 5a, Milena Cuch 7b, Zofia Krzysztoszek 7b oraz Gabriela Węgłowska 7b zostali wyróżnieni w Powiatowym Festiwalu Piosenki Patriotyczno - Religijnej Młodzi dla Niepodległej, który odbył się w Powiatowym Centrum Kultury i Promocji w Miętnem.Celem festiwalu było promowanie wartości patriotycznych, prezentacja dorobku artystycznego solistów, inspirowanie wykonawców do dalszych poszukiwań oraz doskonalenie warsztatu.Gratulujemy wyróżnień naszym solistom i życzymy dalszych sukcesów w realizowaniu swoich muzycznych pasji.