• WIZYTA PRZEDSZKOLAKÓW W NASZEJ SZKOLE

• Już niedługo koniec roku szkolnego, a po wakacjach powitamy w naszej szkole nowych uczniów. To będzie dla nich spora zmiana, dlatego chcemy, aby od razu poczuli się u nas jak w domu, a mury naszej szkoły nie były dla nich obce. Dlatego dziś naszą Piątkę odwiedziły Pszczółki i Biedroneczki - dwie grupy z sąsiedniego przedszkola. Nasi przyszli uczniowie zwiedzili szkołę i jej imponujące zaplecze sportowe, mieli okazję zobaczyć i wypróbować nasze strefy relaksu - Leśną, Morską i Książkową, zajrzeli do sal lekcyjnych i wysłuchali brzmienia dzwonka, który już niebawem będzie im towarzyszył każdego dnia. My jesteśmy zachwyceni cudownymi dzieciaczkami! Mamy nadzieję, że i one z radością we wrześniu zostaną częścią naszej społeczności!

• WYCIECZKA DO SANDOMIERZA

• W poniedziałek 3 czerwca klasy 5c i 5d razem paniami Pauliną Piechocką, Jolantą Kałaską, Magdaleną Kowaluk i Anetą Odziemczyk wybrały się na wycieczkę do najniebezpieczniejszego miasta w Polsce - Sandomierza! Dziś jednak nie doszło w nim do żadnych przestępstw i uczestnicy wycieczki nie mieli okazji spotkać ojca Mateusza, ale to wcale nie znaczy, że obyło się bez mocnych i niezapomnianych wrażeń. Uczniowie zwiedzili urokliwe miasteczko, przepiękną katedrę, przeszli przez wąwóz lessowy, spacerowali po sandomierskich uliczkach oraz przebyli wyjątkową podróż podziemnym szlakiem, wiodącym nawet 12 metrów pod ziemią!

Dzieci odbyły też rejs statkiem po Wiśle, a na koniec zjadły pyszny obiad w jednej z sandomierskich restauracji.

To była bardzo udana wycieczka, którą na pewno wszyscy zapamiętają na długo!