• RODZINNA INTEGRACJA ZE ZDROWIEM.

• 3 grudnia  w ramach "Rodzinnej Integracji ze Zdrowiem" na starcie Biegu Mikołajkowego stawiła się liczna reprezentacja naszej szkoły.

W biegu wzięli udział nie tylko uczniowie, ale także rodzice oraz nauczyciele, z panią Agnieszką Głodek, pomysłodawczynią innowacji, na czele!

Pogoda była iście mikołajkowa, prószył śnieg i było dość mroźno, ale to nie zniechęciło naszych zawodników! Wszyscy dali z siebie wszystko, każdy osiągnął sukces na miarę swoich możliwości, każdy dobiegł do mety i zdobył medal! Atmosfera była fantastyczna, podgrzewana nie tylko sportowymi emocjami, ale także ogniskiem, przy którym można było się ogrzać i przekąsić czy wypić coś ciepłego.

Wszyscy uczestnicy "Rodzinnej Integracji ze Zdrowiem" możecie być z siebie dumni!

My z Was jesteśmy bardzo!!!

Bardzo dziękujemy za przybycie i wspólne aktywne spędzenie niedzielnego popołudnia!

• UGOTOWANI

• Dziś klasy 1d i 3b wzięły udział w kolejnej odsłonie innowacji "Ugotowani". Tym razem panie Katarzyna Przybysz i Anna Szewczyk zabrały dzieci do Zespołu Szkół nr 2 im. Tadeusza Kościuszki, by pod okiem starszych kolegów samodzielnie zrobiły pyszne zapieczone zapiekanki. Nasi mali uczniowie zupełnie sami kroili, smażyli, układali, zmywali, a na koniec... jedli .

Kochani rodzice, po takiej lekcji Wasze pociechy śmiało mogą Was wyręczać w wielu obowiązkach domowych. Oni wszystko już potrafią! Widzieliśmy na własne oczy .