• BIAŁA SZKOŁA - MURZASICHLE 2022

• W dniach 2-7 marca 2022 roku uczniowie klas Va, VIIa, VIIc, VIId, VIIIa, VIIId uczestniczyli w białej szkole w Murzasichle koło Zakopanego. W czasie pobytu uczniowie doskonalili umiejętność jazdy na nartach. Jeździliśmy na górkach w Bukowinie Tatrzańskiej (stok Rusiński), Białce Tatrzańskiej, Nocna jazda w Małym Cichym. Tym razem wszystkim najbardziej podobała się nocna jada na stoku w Małym Cichym. Atrakcją były też stoki w Białce w której jest wiele tras i każdy mógł wybrać górkę odpowiednią do swoich umiejętności. Po zajęciach narciarskich poznawaliśmy zwyczaje, obrzędy, tradycje górali zamieszkujących Zakopane i okolice podczas gawędy w Izbie Regionalnej w Murzasichle. Relaksowaliśmy się w termach Bania w Białce Tatrzańskiej. Zwiedzając Zakopane podziwialiśmy Kościółek „Jaszczurówka”, Nosal, Wielką Krokiew, Gubałówkę, cmentarz „Na Pęksowym Brzysku” a także Sanktuarium na Krzeptówkach. Będąc w Zakopanem nie mogliśmy pominąć Krupówek, gdzie zakupiliśmy pamiątki a także oscypki. Zwieńczeniem naszego pobytu był kulig w pięknej scenerii z pieczeniem kiełbasek. 7 marca wróciliśmy do Garwolina. Wyjazd był bardzo udany i wszyscy już planują BIAŁĄ SZKOŁĘ w następnym roku.

• WYNIKI KONKURSU FOTOGRAFICZNEGO

• KONKURS FOTOGRAFICZNY

Na przełomie grudnia i stycznia Samorząd Uczniowski zorganizował konkurs fotograficzny.  Należało samodzielnie wykonać zdjęcie o tematyce świątecznej lub zimowej. Na konkurs  nadesłano w sumie kilkadziesiąt fotografii. Prace były piękne, nastrojowe, w klimacie świąteczno-zimowym.

Wybór najpiękniejszych zdjęć przebiegał w dwóch etapach:

-Każdy mógł zagłosować poprzez zostawienie like'a pod wybranym przez siebie zdjęciem na Facebooku

- Następnie swoje głosy oddali przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego.

Oto lista laureatów konkursu:

kategoria I, kl 0-3
              1. Aleksander Kostrow 1A