• KONKURS "MISTRZ LOGICZNEGO MYŚLENIA"

• 9 grudnia 2022 roku odbył się konkurs matematyczny "MISTRZ LOGICZNEGO MYŚLENIA". W konkursie wzięło udział 135 uczniów z klas IV -VI oraz 69 uczniów z klas VII - VIII.

W kategorii klas IV - VI czterech uczniów osiągnęło ten sam wynik zajmując ex aequo 1 miejsce:

1.  miejsce - Nataniel Staszczuk - klasa IVc,
              1.  miejsce - Paulina Brzozowska - klasa VIa,
              1.  miejsce - Helena Siudowska - klasa VIa,
              1.  miejsce - Alicja Czaarnecka - klasa VId.

W kategorii klas VII -VIII:
              1.  miejsce - Tomasz Michalik - klasa VIIa,
              2.  miejsce - Maciej Belka - klasa VIIb,
              2.  miejsce - Piotr Mikulski - klasa VIIId.

Gratulujemy najlepszym i zapraszmy do udziału w kolejnym konkursie rozwijającym myślenie.

• ZWYCIĘSTWO KOSZYKARZY

• W dniu wczorajszym tj. 15.12.2022, Reprezentacja Naszej Szkoły wzięła udział w IGRZYSKACH SZKOLNYCH kat. Dzieci w koszykówce. Zawody odbyły się w Hali Sportowej przy PSP nr 1. Do zawodów przystąpiły cztery drużyny z naszego powiatu.

Miło Nam poinformować, że drużyna szkolna w składzie: Stefan Baran, Filip Poszytek, Adam Popiński, Arkadiusz Rudka, Jan Kurowski, Rafał Kowalski, Jan Przybysz, Jakub Błachnio, Maciej Wardach, Nikita Brzeziński, Jakub Matera, Igor Sobiecki, Adam Zadrożny i Bartłomiej Makowski zdobyła najwyższe miejsce na podium, nie dając żadnych szans swoim rywalom.

Dzięki wygranej w turnieju, podopieczni nauczyciela wychowania fizycznego Tomasza Jonczaka, uzyskali awans na zawody regionu siedleckiego, gdzie będą reprezentowali powiat garwoliński w dalszych rozgrywkach.

Gratulacje dla zawodników za serce do walki i pozostawiony pot na parkiecie, życzymy kolejnych sukcesów!

Wiadomość pochodzi z Facebooka szkoły.

• SZLACHETNA PACZKA

• Szkolny Klub Wolontariusza serdecznie dziękuje nauczycielom, rodzicom i uczniom za udzielenie potrzebnego wsparcia rodzinie Pani  Weroniki. To dzięki  sercom  darczyńców święta tej rodziny będą spokojne i radosne. Okazana pomoc zabezpieczyła  kluczowe potrzeby rodziny: węgiel,drewno na opał, kuchenka gazowa, żywność, środki chemiczne, bony. Dodatkowo zostały zakupione ubrania, kosmetyki, pościel, koce, ręczniki, a także prezenty Rodzina otrzymała 18 paczek, których wartość wyniosła ok 5 tysięcy.

W życiu każdego  człowieka pojawiają się kryzysowe sytuacje, w których pomoc innych osób jest bezcenna.  „Nie wolno zostawiać świata takim jakim jest” w myśl tej sentencji autorstwa Janusza Korczaka,  biorąc udział w tej akcji,  zmieniamy świat  nie tylko rodziny Pani Weroniki, ale również świat każdego z nas. Dziękujemy!

Szkolny Klub Wolontariusza