• CZAS POŻEGNAŃ

• Wraz z nadejściem Nowego Roku pożegnamy nie tylko obecny 2022 rok, ale także naszą obecną Panią Dyrektor Krystynę Antolak, która zdecydowała się odejść na emeryturę. Podczas jasełek Pani Dyrektor pożegnała się z uczniami, zaś pracownicy szkoły pożegnali ją podczas spotkania opłatkowego. Pani Dyrektor w swoim przemówieniu podkreśliła silną więź, jaka zawsze łączyła ją ze szkołą, podziękowała najbliższym współpracownikom, całemu gronu pedagogicznemu i pozostałemu personelowi szkoły za lata wspólnej pracy oraz przekazała symboliczny klucz do gabinetu dyrektora obecnej Pani wicedyrektor Agnieszce Majewskiej, która będzie kierować naszą szkołą do momentu rozstrzygnięcia konkursu na to stanowisko.

Pani Dyrektor Krystynie Antolak życzymy dużo zdrowia i wszelkiej pomyślności podczas zasłużonego odpoczynku, a Pani Agnieszce Majewskiej powodzenia w sterowaniu okrętem o nazwie "Piątka"! Obu Paniom z całego serca życzymy wiatru w żagle i oby żadne sztormy nigdy nie zakłócały ich rejsu!

Powodzenia! Ahoj!

• "A JA CZEKAM NA CIEBIE MÓJ JEZU"

• Wszyscy na całym świecie czekają na narodziny Jezusa! Tegoroczne jasełka, przygotowane przez klasy 4b i 5c wraz z opiekunkami Marią Borkowską, Katarzyną Haczelą-Kalbarczyk, Anną Pudło, Anną Zawadką oraz Magdaleną Kowaluk, ukazały nam, jak na całym świecie ludzie przygotowują się do nadejścia Zbawiciela.

To była ostatnia uroczystość szkolna w tym roku kalendarzowym, dlatego była szczególna - wyjątkowo piękna, kolorowa, roztańczona i rozśpiewana! Po jasełkach zostały wręczone nagrody laureatom konkursów na najpiękniej udekorowany pierniczek i matematycznego oraz miejskiego konkursu na animację komputerową "Ciekawe miejsca, osoby, wydarzenia w Garwolinie" w ramach projektu Razem Bezpieczniej, a następnie cała społeczność szkolna przy asyście chóru szkolnego wzięła udział we wspólnym kolędowaniu. Na zakończenie Pani Dyrektor Krystyna Antolak złożyła uczniom życzenia świąteczne oraz pożegnała się z nimi, gdyż z racji przejścia na emeryturę to także jej ostatnia uroczystość szkolna jako dyrektora naszej placówki.

Było pięknie, wzruszająco i wyjątkowo.