• SUKCESY SPORTOWE

• W dniu 25.10.2022 roku w Sobolewie miały miejsce Powiatowe Igrzyska Szkolne Dzieci (klasy 4-6) w piłce nożnej.

Do zawodów zgłosiło się 9 zespołów z naszego powiatu, w tym reprezantacja naszej szkoły w składzie: Jan Kurowski, Maciej Janisiewicz, Michał Zalewski, Alan Pudło, Wiktor Paciorek, Krzysztof Walicki, Bartek Mucha, Jakub Laskowski, Filip Belka, Nikodem Sobór, Adrian Mańkowski.

Uczniowie wykazali się ogromnym sercem do walki i pozostawili dużo potu na murawie, aby ostatecznie stanąć na podium, zdobywając brązowy medal.

Gratulujemy sukcesu chłopakom za osiągnięty sukces oraz nauczycielom wychowania fizycznego za wkład pracy w przygotowanie medalistów do rywalizacji oraz życzymy kolejnych sukcesów .

• BEZPIECZNA DROGA DO SZKOŁY

• Z myślą o bezpieczeństwie najmłodszych ruszyła kolejna ogólnopolska akcja edukacyjna "Bezpieczna droga do szkoły".

W tym roku w ramach akcji niecodzienni goście ze sklepu PSB Mrówka Garwolin oraz Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie odwiedzili nasz oddział przedszkolny .

Podczas spotkania niezwykle sympatyczny pan Mrówka wraz z przemiłymi paniami policjantkami przypomnieli naszym uczniom podstawowe zasady bezpieczeństwa obowiązujące pieszych na drodze.

Dodatkowo pan Mrówka przekazał dzieciom akcesoria pomagające bezpiecznie poruszać się po drogach oraz kolorowanki umilające podróże.

To było bardzo pouczające spotkanie!

Dzięki niemu nasze dzieci są teraz o wiele mądrzejsze, a co za tym idzie - bezpieczniejsze!