• MIĘDZYNARODOWY KONKURS Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO „THE BIG CHALLENGE”

• Test konkursowy odbywał się tradycyjnie w trybie online. W związku ze zdalnym nauczaniem, uczniowie korzystali z własnych komputerów domowych. Kwestionariusz testowy składał się z 45 pytań, dla każdego pytania możliwe były  4 odpowiedzi. Pytania sprawdzały wiedzę z zakresu słownictwa, rozumienia, gramatyki i ogólnej znajomości kultury. Test obejmował 4 poziomy trudności, odpowiadające poziomowi wiedzy językowej, określonemu programem nauczania. Dla każdego poziomu przewidziano odrębny kwestionariusz pytań.

Wśród 88 uczestników z naszej szkoły najlepsze wyniki uzyskali:

Zuzanna Maszkiewicz z kl.7a (7 miejsce w regionie)
              Kacper Falkiewicz z kl.8b (9 miejsce w regionie)

Oto najlepsze wyniki w szkole na poszczególnych poziomach:

level 1

Tomasz Michalik-4a
              Aleksandra Babik-5d
              Aleksander Rękawek-5a

level 2

Szymon Majsterek -6b
              Maciej Lasocki - 6c
              Leopold Zwierz -6c

level 3

Zuzanna Maszkiewicz-7a
              Piotr Michalik-7a
              Zuzanna Kucab-7b

level 4

Kacper Falkiewicz-8b
              Zofia Traczyk-8c
              Magdalena Teperek-8b

Wszyscy uczestnicy otrzymają certyfikaty uczestnictwa, a uczniowie klas 8 także nagrody rzeczowe.

Pozostali uczniowie odbiorą swoje nagrody w przyszłym roku szkolnym.W wyniku losowania wśród uczestników, którzy odpowiedzieli poprawnie na co najmniej 28 pytań, dwóch uczniów z naszej szkoły otrzyma nagrody niespodzianki :

Są to: Tomasz Kotlaski z klasy 7b oraz  Bruno Sasimowski z klasy 6c.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom i zwycięzcom!!

• SUKCESY W KONKURSIE "ORZEŁ INFORMATYCZNY"

• 20 uczniów z klas I - VIII wzięło udział w Ogólnopolskim Konkursie „Orzeł Informatyczny” online. Najlepszy wynik w szkole uzyskał Krzysztof Piętka uzyskując tytuł laureata i III miejsce w Polsce. 11 uczniów uzyskało tytuł LAUREATA. Najlepsze wyniki w swojej grupie wiekowej I TYTUŁ LAUREATA uzyskli uczniowie: Pauliana Brzozowska kl. 3, Krzysztof Piętka kl. 4 i Paulina Kotlarska kl. 5, Jakub Brzozowski  kl. 6, Piotr Michalik kl. 7, Aleksandra Wardach kl. 8. Pełna lista laureatów i liczba zdobytych punktów niżej.

Gatuluję osiągnięć

Koordynator konkursu