• Witamy w nowym roku szkolnym!
            • Plan rozpoczęcia roku szkolnego 2021-2022

• Środa - 01.09.2021

Godzina 8:00 - zapraszamy chętnych na Mszę św. w intencji społeczności szkolnej w kościele Matki Boskiej Częstochowskiej.

Z uwagi na konieczność zachowania zasad reżimu sanitarnego nie planujemy uroczystego spotkania całej społeczności szkolnej z dyrekcją. Spotkanie z dyrekcją odbędzie się tylko dla klas nowopowstałych – czyli 0, 1, 4.

Spotkanie z dyrekcją i wychowawcą:

• klasy I - godz. 9:00 - hala sportowa
              • klasy IV - godz. 10:00 - boisko, następnie sala
              • oddział "0" - godz. 10:30 - hala - sala na piętrze (H1)

Po spotkaniu ogólnym klasy udają się do wyznaczonych miejsc (harmonogram poniżej).

Klasy 2-3 oraz 5-8 spotykają się z wychowawcą wg harmonogramu poniżej.

Prosimy:

• aby na spotkanie przyszedł tylko jeden rodzic;
              • o przestrzeganie   wytycznych sanitarnych – dezynfekcja, dystans, maseczka;
              • nie gromadzenie się przed budynkiem szkoły;
              • przestrzeganie wyznaczonego miejsca wejścia do budynku;

Do pobrania:

• Wykaz podręczników na nowy rok szkolny
            • Podręczniki

• Zamieszczamy wykaz podręczników [pdf] na rok szkolny 2021/22.

Jednocześnie przypominamy, że uczniowie otrzymają podręczniki w szkole z wyjątkiem podręczników do religii, wychowania do życia w rodzinie oraz do dodatkowego języka w klasach 4, 5 i 6 (j. niemiecki lub j. rosyjski).

• KONKURS Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO "THE BIG CHALLENGE”

• Dnia 14 kwietnia 2021 r odbyła się kolejna edycja  międzynarodowego konkursu z języka angielskiego „The Big Challenge”, tym razem w formie zdalnej. Uczniowie na różnych poziomach językowych sprawdzali swoją wiedzę i umiejętności rozwiązując test on-line. W  konkursie wzięło udział 57 uczniów.

Największy sukces osiągnęła Zofia Baduchowska z klasy 6b.Dziewczynka zajęła I miejsce na poziomie 2 oraz uzyskała najlepszy wynik w szkole, co dało jej 2 miejsce w regionie  (342,50 punktów na 350 możliwych do zdobycia)

Pozostałe wyróżnione osoby to:

•          na poziomie pierwszym:1 miejsce -Natalia Dobrowolska  kl. 5a

•          na poziomie trzecim: 1 miejsce -Szymon Majsterek kl.7b

•          na poziomie czwartym: 1 miejsce -Zuzanna Maszkiewicz kl.8a

W tym roku wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy, plakaty „New York” lub „California Beach” oraz ołówki. Ponadto wyróżnione osoby dostały medale, kalendarze „Australian Calendar” readersy „The Blach Cab” flagi, power banki, breloki, freezbee. Nagroda specjalna została przyznana Mateuszowi Radeckiemu z klasy 5b (plażowy ręcznik).

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy!!!

koordynator