• Czasowa zmiana trybu nauczania w PSP nr 5

• Z dniem 13.10.2020 w Publicznej Szkole Podstawowej nr 5 im. Janusza Korczaka w Garwolinie wprowadza się zdalny tryb nauczania z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość, dla wszystkich klas Publicznej Szkoły Podstawowej nr 5 im. Janusza Korczaka w Garwolinie.

Dyrektor szkoły, w porozumieniu z organem prowadzącym - UM, Kuratorium Oświaty, Radą Rodziców oraz po uzyskaniu pozytywnej opinii PSSE, w okresie od 13.10.2020 do 23.10.2020 r. zawiesza zajęcia stacjonarne w zakresie wszystkich zajęć.

Zajęcia zdalne są realizowane zgodnie z zasadami „Procedury bezpieczeństwa obowiązującej w Publicznej Szkole Podstawowej nr 5  im. Janusza Korczaka w Garwolinie" w czasie trwania epidemii COVID-19.

System nauczania zdalnego uwzględnia wszystkich uczniów uczących się w Publicznej Szkole Podstawowej nr 5 im. Janusza Korczaka w Garwolinie.

• Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia 2020

• Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia 2020 już za nami. W piątek 2.10. klasy IV - VIII miały okazję sprawdzić swoje umiejętności w trakcie obu długich przerw. 28 śmiałków odpowiadało na pytania zdobywając punkty dla swoich klas.

Pod względem największej liczby prawidłowych odpowiedzi podium zajęły klasy:

1. 7c (43),
              2. 8b (36),
              3. 6a (14).

Biorąc pod uwagę poprawność odpowiedzi całej klasy, pierwsza trójka wygląda następująco:

1. 7a, 7d, 4c, 4d (100%),
              2. 7c (96%),
              3. 6a (93%)

Gratulujemy wszystkim, którzy postanowili podjąć wyzwanie i stanąć w szranki z tabliczką mnożenia! :)