• WYGRANA NASZYCH UCZNIÓW

• Miło jest nam poinformować, że dwóch uczniów a naszej szkoły zdobyło nagrody w literackicm konkursie "Cierpiący nauczycielem młodego człowieka" organizowanym przez Hospicjum Domowe Empatia Otwockiego Towarzystwa Opieki Paliatywnej:

Damian Balas z klasy IV c zdobył II miejsce a Marcin Mucha z klasy 8c otrzymał wyróżenienie. Gratulujemy zwycięzcom! Życzymy dalszych sukcesów!

• BAŚNIOWA RODZINA W OBIEKTYWIE

• OGÓLNOPOLSKI KONKURS „ BAŚNIOWA RODZINA W OBIEKTYWIE”

Pod koniec września w naszej szkole został ogłoszony Ogólnopolski Konkurs „Baśniowa rodzina w obiektywie” dla uczniów klas 0-3. Konkurs zainicjowała Szkoła Podstawowa „Baśni polskiej” w Niedźwiadzie Dolnej z okazji Dnia Postaci z Bajek, który przypada na dzień 5 listopada.

Uczestnicy konkursu mieli wykonać zdjęcie przedstawiające członków swojej rodziny w wybranej scenie
              i strojach z dowolnej baśni literackiej lub legendy.

Konkursu nie był łatwy, ale mimo to zgłosiło się do niego czterech uczniów wraz ze swoimi rodzinami. Zdjęcia wysłane na konkurs były naprawdę imponujące o czym możecie przekonać się poniżej. Bardzo dziękuję rodzicom i dzieciom za tak duże zaangażowanie.

Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy i drobne upominki.

Dlatego też, miło mi poinformować, że wśród naprawdę dużej ilości zdjęć nadesłanych z całej Polski nasz uczeń Stefan Michalik z klasy 2b wraz ze swoją rodziną zdobył WYRÓŻNIENIE!

W konkursie wzięli również udział:

Natalia Salamończyk klasa 1e,

Natalia Stachurska klasa 1e,

Gabriela Moch klasa 3a.

• Z MAŁEJ KLASY RUSZAM ŚWIAT

• W dniach 5.11, 8.11 oraz 19.11 klasy: 1a, 1b, 2d wraz z wychowawcami, Agnieszką Wróbel, Anną Szewczyk i Katarzyną Przybysz, miały przyjemność gościć na warsztatach barmańskich, pt. Koktajlowy zawrót głowy. Warsztaty odbyły się w Zespole Szkół nr 2 im. Tadeusza Kościuszki w Garwolinie, w ramach innowacji pedagogicznej „Z małej klasy ruszam w świat” – realizowanej przy współpracy obu szkół.

Panie nauczycielki Małgorzata Zadróżna – Piłka oraz Joanna Romanowicz, a także uczennice z klasy 3TŻ przedstawiły dzieciom zakres obowiązków w pracy barmana, przybliżyły sylwetkę tej profesji oraz opowiedziały o potrzebnych akcesoriach.  Spotkanie zwieńczyło rozdanie dzieciom dyplomów za udział w warsztatach oraz degustacja.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

• SZLACHETNA PACZKA 2021

Szkolny Klub Wolontariusza