• Aktualności

     • WYGRANA NASZYCH UCZNIÓW
      • WYGRANA NASZYCH UCZNIÓW

      • Miło jest nam poinformować, że dwóch uczniów a naszej szkoły zdobyło nagrody w literackicm konkursie "Cierpiący nauczycielem młodego człowieka" organizowanym przez Hospicjum Domowe Empatia Otwockiego Towarzystwa Opieki Paliatywnej:

       Damian Balas z klasy IV c zdobył II miejsce a Marcin Mucha z klasy 8c otrzymał wyróżenienie. Gratulujemy zwycięzcom! Życzymy dalszych sukcesów!

     • BAŚNIOWA RODZINA W OBIEKTYWIE
      • BAŚNIOWA RODZINA W OBIEKTYWIE

      • OGÓLNOPOLSKI KONKURS „ BAŚNIOWA RODZINA W OBIEKTYWIE”

       Pod koniec września w naszej szkole został ogłoszony Ogólnopolski Konkurs „Baśniowa rodzina w obiektywie” dla uczniów klas 0-3. Konkurs zainicjowała Szkoła Podstawowa „Baśni polskiej” w Niedźwiadzie Dolnej z okazji Dnia Postaci z Bajek, który przypada na dzień 5 listopada.

       Uczestnicy konkursu mieli wykonać zdjęcie przedstawiające członków swojej rodziny w wybranej scenie
       i strojach z dowolnej baśni literackiej lub legendy.

       Konkursu nie był łatwy, ale mimo to zgłosiło się do niego czterech uczniów wraz ze swoimi rodzinami. Zdjęcia wysłane na konkurs były naprawdę imponujące o czym możecie przekonać się poniżej. Bardzo dziękuję rodzicom i dzieciom za tak duże zaangażowanie.

       Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy i drobne upominki.

       Dlatego też, miło mi poinformować, że wśród naprawdę dużej ilości zdjęć nadesłanych z całej Polski nasz uczeń Stefan Michalik z klasy 2b wraz ze swoją rodziną zdobył WYRÓŻNIENIE!

       W konkursie wzięli również udział:

       Natalia Salamończyk klasa 1e,

       Natalia Stachurska klasa 1e,

       Gabriela Moch klasa 3a.

     • Z MAŁEJ KLASY RUSZAM ŚWIAT
      • Z MAŁEJ KLASY RUSZAM ŚWIAT

      • W dniach 5.11, 8.11 oraz 19.11 klasy: 1a, 1b, 2d wraz z wychowawcami, Agnieszką Wróbel, Anną Szewczyk i Katarzyną Przybysz, miały przyjemność gościć na warsztatach barmańskich, pt. Koktajlowy zawrót głowy. Warsztaty odbyły się w Zespole Szkół nr 2 im. Tadeusza Kościuszki w Garwolinie, w ramach innowacji pedagogicznej „Z małej klasy ruszam w świat” – realizowanej przy współpracy obu szkół.

       Panie nauczycielki Małgorzata Zadróżna – Piłka oraz Joanna Romanowicz, a także uczennice z klasy 3TŻ przedstawiły dzieciom zakres obowiązków w pracy barmana, przybliżyły sylwetkę tej profesji oraz opowiedziały o potrzebnych akcesoriach.  Spotkanie zwieńczyło rozdanie dzieciom dyplomów za udział w warsztatach oraz degustacja.

       Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

      • SZLACHETNA PACZKA 2021

      • Szkolny Klub Wolontariusza serdecznie zaprasza wszystkich uczniów, rodziców i nauczycieli do włączenia się w  tegoroczną edycję Szlachetniej Paczki . W tym roku  Ekipa Rudolfa, w której jest nasza szkoła, pomagamy Pani Weronice i jej rodzinie. Pomoc polega na zakupie produktów żywnościowych,  chemii i uzbieraniu pieniędzy na laptop. Do włączenia się do akcji zapraszamy klasy i osoby prywatne. Zgłoszenia mogą wysyłać wychowawcy, nauczyciele, rodzice, uczniowie. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami akcji w ogłoszeniu zamieszczonym w dzienniku librus.

       Szkolny Klub Wolontariusza