Nawigacja

Rok szkolny 2018/19

 

OSIĄGNIĘCIA NAUKOWE

Wiktoria Piorun:

Osiągnięcia międzynarodowe:

I miejsce na III Międzynarodowym Konkursie Piosenki Transylvanian Stars w Rumunii

I miejsce na XXVIII Międzynarodowym Festiwalu Piosenki i Tańca Majowa Nutka Częstochowa

II miejsce na Międzynarodowym Konkursie Golden Talents in Golden Prague w Czechach

Osiągnięcia ogólnopolskie:

III miejsce na XXVI Ogólnopolskim Konkursie Piosenki Francuskiej w Radziejowie

Osiągnięcia powiatowe:

I miejsce na XIV Powiatowym Konkursie Piosenki Europejskiej Eurowizja w Garwolinie

I miejsce na IV Powiatowym Festiwalu Piosenki Obcojęzycznej w Samogoszczy

 

Aleksandra Tudek:

  • II miejsce w Międzynarodowym Festiwalu ""Golden talent in Golden Prague"" w Pradze

  • III miejsce w Międzynarodowym Festiwalu Piosenki i Tańca Majowa Nutka w Częstochowie w 2017 roku

  • Złota półnutka w Międzynarodowym Festiwalu Piosenki i Tańca Majowa Nutka w Częstochowie w 2019 roku

 

17  Powiatowy Konkurs Historyczny pod nazwą "Józef Piłsudski i jego czasy ""

Laureaci w kategorii Szkoła Podstawowa kl.IV -VI:

  • II miejsce -Tomasz Kotlarski kl.VI B

  • III miejsce -Mikołaj Żurawek kl.VI A

  • Wyróżnienie -Zuzanna Maszkiewicz kl.VI A

Opiekun w/w uczniów A.Karaś

Laureaci w kategorii Gimnazjum;

  • III miejsce -Anna Kotlarska

opiekun-A.Mikulska

"Międzynarodowy konkurs Kangur Matematyczny

  • wynik bardzo dobry:  Piotr Michalik 6a

wyróżnienia:

  • Brzozowska Paulina 2a SP

  • Michalik Tomasz 3a SP

  • Jastrzębski Kamil 4a

  • Dargiel Kryspin 4c

  • Dębek Mikołaj 4a

  • Stankiewicz Zofia 4d

  • Brzozowski Jakub 5a

  • Bober Maciej 6c

  • Łagowski Maksymilian 8c

 

"Powiatowy Konkurs Wiedzy o Alkoholu i jego Skutkach pt. „ Żyję bez ryzyka”

Szkoła podstawowa

•             Pierwsze miejsce – Walicka Wiktoria – kl. VIII D

•             Drugie miejsce – Rosek Maria – kl. VIII D

•             Trzecie miejsce – Wielgosz Daria – kl. VIII B

Gimnazjum

•             Drugie miejsce – Julia Wilczek – kl. III A

 

"konkurs z języka angielskiego ""The Big Challenge""

I miejsce w szkole -c Piotr Michalik kl.6a, Aleksander Gorzelski kl.6(najlepszy wynik )

I miejsce na poziomie pierwszym- Szymon Majsterek kl.5b

I miejsce na poziomie trzecim -Kacper Falkiewicz kl. 7b

I miejsce na poziomie czwartym -Artur Rumianek kl. 8d

I miejsce na poziomie piątym -Anna Filipowska kl. 3b gimn

Aktualności

Kontakt

  • Szkoła Podstawowa nr 5 im. Janusza Korczaka
    08-400 GARWOLIN
    ul. J. Korczaka 10
    e-mail: biuro@zs5garwolin.pl
    NIP: 826 10 44 561
  • (+25) 682 28 33
    lub 507 964 697