Nawigacja

Rok szkolny 2018/19

 

OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE

Zofia Kisiel

Osiągnięcia zespołu DREAM TEAM JUNIOR

  • - Nominacja do Kadry Narodowej zespołu DREAM TEAM JUNIOR na Mistrzostwa Świata Cheerleaders - FLORYDA/ORLANDO 2019
  • - I miejsce na Mistrzostwach Polski Cheerleaders PSCH - Kielce 2019
  • - I miejsce w Otwartym Mazowieckim Turnieju Cheerleaders z cyklu GRAND PRIX POLSKI CHEERLEADERS - Garwolin 2019,

Osiągnięcia zespołu DREAM TEAM

  • - II miejsce zespół DREAM TEAM JUNIOR - Mistrzostwa Polski Cheerleaders - Kielce 2019 - I miejsce w Otwartym Mazowieckim Turnieju Cheerleaders z cyklu GRAND PRIX POLSKI CHEERLEADERS - Garwolin 2019

Zespół DREAM TEAM JUNIOR - Dominika Iwanenko - gimnazjum, Gabriela Gora, Joanna Brzezicka, Oliwia Zduniak, Szopa Julia, Jowita Ositek, Alicja Mikulska - PSP nr 5)

Zespół DREAM TEAM - Pola Kwiatkowska, Oliwia Wojciechowska, Maria Szuwara, Anna Iwanenko, Amelia Baran, Zuzanna Czaplarska

GIMNASTYKA

  • "Międzypowiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Gimnastyce - Siedlce 2019 - III miejsce w wieloboju drużynowym w kategorii kl. 1-4,

 Zawody regionalne - gimnastyka

  • XIII Zawody UKS ""Siódemka"" o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 7  w Gimnastyce Sportowej w kategorii kl. 1-4,

- I miejsce w wieloboju drużynowym,

- I miejsce w wieloboju indywidualnym - Pola Kwiatkowska,

 

  • Zawody w Gimnastyce - Lublin 2019

-  I miejsce w wieloboju drużynowym w kategorii kl.  5-8  

-    I miejsce w wieloboju drużynowym w kategorii kl. 1-4 

 

  • Otwarte Zawody Regionu Mazowsza w Gimnastyce Sportowej :

-  I miejsce w wieloboju drużynowym w kategorii kl.1-4,

- I miejsce w wieloboju drużynowym w  kategorii kl 5-8,

- I miejsce w wieloboju indywidualnym  w kategorii kl gimnazjów  - Dominika  Iwanenko,

- I  miejsce w wieloboju indywidualnym w kategorii kl. 5-8  -  Gabriela Gora,

- I  miejsce w wieloboju indywidualnym w kategorii kl 1-4  -  Pola Kwiatkowska,

 

Gimnastyczki:

- Gimnazja  -  Dominika Iwanenko,

- SP klasy 5-8  -  Gabriela Gora, Joanna Brzezicka, Julia Szopa, Zduniak Oliwia,  Jowita Ositek,

-  SP klasy  1-4  - Pola Kwiatkowska, Maria Szuwara, Zuzanna Czaplarska, Anna Iwanenko, Oliwia Wojciechowska, Lena Bober, Amelia Baran, Zofia Krzysztoszek

 

M. Brzeźnicka

  • "Indywidualne Mistrzostwa Polski Badmintona Młodzików w Sianowie 3 miejsce Anna Kotlarska
  • Ogólnopolski Turniej Młodzików ""Otwarte Grand Prix Dzieci w Badmintona Tomasz Kotlarski 1 miejsce gra pojedyncza i 2 miejsce gra podwójna "
  • II m Zuzanny Zalewskiej w Regionalnych indywidualnych biegach przełajowych
  • I m Zuzanny Zalewskiej w Powiatowych indywidualnych biegach przełajowych
  • IV m w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej dziewcząt  w Koszykówce SP
  • IV m w Powiatowych Igrzyskach dzieci dziewcząt w unihokeju SP
  • V m w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej dziewcząt w unihokeju Gim

 B. Brzeźnicki - Unihokej

  • V-VIII miejsce w Mistrzostwach Polski Dzieci w unihokeja chłopcy rocznik 2007 i młodsi. Łochów 15-16.06.2019 r.
  • Srebrny medal w regionalnych Igrzyskach Młodzież Szkolnej w unihokeja chłopców (klasy IV-VI)
  • "Złoty medal w powiatowych Igrzyskach Młodzież Szkolnej w unihokeja chłopcy SP. (klasy V-VI)
  • Złoty medal w powiatowych Igrzyskach Młodzież Szkolnej w unihokeja chłopcy klas IV.
  • Brązowy medal w powiatowych Igrzyskach Młodzież Szkolnej w unihokeja gimnazjum chłopcy.

Karol Zawadka

  • IV m Wojewódzkich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w mini piłkę nożną chłopców SP
  • "I m  Międzypowiatowe Igrzyska Dzieci w szóstkach piłkarskich chłopców SP
  • III m Międzypowiatowe Igrzyska Dzieci w piłce ręcznej chłopców SP
  • Regionalne Igrzyska Dzieci w Pływaniu : 1 złoty medal
  • I m Powiatowe Igrzyska  Dzieci w piłce ręcznej chłopców SP
  • I m Powiatowe Igrzyska Dzieci w szóstkach piłkarskich chłopców SP
  • I m Powiatowe Igrzyska Dzieci w Koszykówce chłopców SP
  • I m Powiatowe Igrzyska Dzieci w Piłce Nożnej  Halowej chłopców SP
  • I m Powiatowych zawodach i „ Puchar Tymbarka” chłopców kategoria U-10
  • Powiatowe Igrzyska Młodzieży i Dzieci w Pływaniu: 3 złote medale, 5 srebrnych medali i 3 brązowe medale

Artur Kaczyński

  • 4 m Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej chłopców w Koszykówce Gim
  • Półfinał w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej chłopców w piłce nożnej Gim
  • 3 m Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej chłopców w piłce nożnej halowej Gim

Tomasz Jonczak

  • 4 m w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej dziewcząt  w Koszykówce Gim
  • 4 m w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej chłopców w Piłce Ręcznej Gim
  • Półfinał w Powiatowych Igrzyskach Dzieci w piłce nożnej halowej dziewcząt SP

Aktualności

Kontakt

  • Szkoła Podstawowa nr 5 im. Janusza Korczaka
    08-400 GARWOLIN
    ul. J. Korczaka 10
    e-mail: biuro@zs5garwolin.pl
    NIP: 826 10 44 561
  • (+25) 682 28 33
    lub 507 964 697