Nawigacja

Rok szkolny 2018/19

 

NAJLEPSI UCZNIOWIE W ROKU SZK. 2018/2019
KLASY IV - VIII SZK. PODST.

II SEMESTR

Klasa  Uczeń  Średnia [↑] Zachowanie
Nr Nazwisko, Imię
8c SP 6 Kotlarska Anna 5,57 wzorowe
5e SP 5 Kaczorowska Karina 5,54 wzorowe
6a SP 16 Michalik Piotr 5,50 wzorowe
8a SP 6 Gora Gabriela 5,50 wzorowe
8b SP 17 Wielgosz Daria 5,50 wzorowe
5a SP 4 Brzozowski Jakub 5,46 wzorowe
8a SP 3 Cichecka Paulina 5,43 wzorowe
8b SP 18 Wróbel Karolina 5,43 wzorowe
4a SP 3 Baranowski Maksymilian 5,42 wzorowe
4a SP 8 Gontarz Zofia 5,42 wzorowe
4a SP 13 Leszek Zuzanna 5,42 bardzo dobre
4c SP 11 Kęder Adrian 5,42 wzorowe
6a SP 14 Maszkiewicz Zuzanna 5,42 wzorowe
5a SP 6 Kozłowska Agata 5,38 wzorowe
5b SP 14 Molik Zuzanna 5,38 wzorowe
6c SP 8 Gorzelski Aleksander 5,36 wzorowe
8c SP 3 Głaszczka Anna 5,36 wzorowe
8d SP 16 Walicka Wiktoria 5,36 wzorowe
4a SP 10 Jastrzębski Kamil 5,33 wzorowe
4d SP 14 Paziewska Łucja 5,33 wzorowe
6a SP 3 Brzozowska Anna 5,33 wzorowe
6b SP 9 Kotlarski Tomasz 5,33 wzorowe
6c SP 1 Bober Maciej 5,33 wzorowe
5c SP 10 Maszkiewicz Zuzanna 5,31 wzorowe
5e SP 7 Kapczyńska Alicja 5,31 wzorowe
5e SP 10 Ozygała Dominika 5,31 wzorowe
7b SP 2 Falkiewicz Kacper 5,29 wzorowe
8a SP 17 Skierkowski Paweł 5,29 wzorowe
4a SP 4 Cieplińska Emilia 5,25 wzorowe
4a SP 21 Tomczuk Alicja 5,25 wzorowe
4a SP 24 Władzińska Zofia 5,25 wzorowe
4a SP 26 Wrona Kacper 5,25 wzorowe
4c SP 9 Głowala Jakub 5,25 wzorowe
4c SP 19 Szuwara Maria 5,25 wzorowe
4d SP 1 Babik Aleksandra 5,25 wzorowe
4d SP 6 Gora Mateusz 5,25 wzorowe
Klasa  Uczeń  Średnia [↑] Zachowanie
Nr Nazwisko, Imię
4d SP 8 Kwiatkowska Pola 5,25 wzorowe
4d SP 19 Stankiewicz Zofia 5,25 wzorowe
4d SP 23 Woder Laura 5,25 wzorowe
6a SP 30 Żurawek Mikołaj 5,25 wzorowe
8c SP 23 Wrona Klaudia 5,21 wzorowe
4a SP 2 Baran Aleksandra 5,17 wzorowe
4a SP 5 Czarnecka Amelia 5,17 bardzo dobre
4a SP 22 Winek Barbara 5,17 wzorowe
4c SP 6 Dargiel Kryspin 5,17 wzorowe
4d SP 13 Parzyszek Julia 5,17 wzorowe
4e SP 22 Głaszczka Natalia 5,17 wzorowe
6a SP 9 Jałocha Maja 5,17 wzorowe
6c SP 10 Jura Wiktoria 5,17 wzorowe
6c SP 27 Wielgosz Weronika 5,17 wzorowe
5a SP 15 Ochnik Kacper 5,15 wzorowe
5a SP 21 Sterna Laura 5,15 bardzo dobre
5c SP 3 Biernacki Daniel 5,15 wzorowe
5c SP 12 Mucha Marcin 5,15 wzorowe
5d SP 22 Talarek Nikola 5,15 wzorowe
5e SP 11 Ozygała Weronika 5,15 wzorowe
5e SP 15 Sabat Patrycja 5,15 wzorowe
7a SP 4 Głowala Oliwia 5,14 wzorowe
8a SP 7 Krzyśpiak Aleksandra 5,14 wzorowe
8a SP 12 Mikulski Filip 5,14 bardzo dobre
8a SP 18 Szczepańska Aleksandra 5,14 wzorowe
8b SP 11 Rędaszek Izabela 5,14 wzorowe
4a SP 1 Augustyniak Aleks 5,08 bardzo dobre
4a SP 14 Matuszewski Filip 5,08 wzorowe
4a SP 18 Starzyńska Alicja 5,08 wzorowe
4c SP 13 Kowalski Patryk 5,08 bardzo dobre
4c SP 14 Kozłowska Natasza 5,08 wzorowe
4c SP 17 Serzysko Bartosz 5,08 wzorowe
4c SP 18 Sobór Bartosz 5,08 wzorowe
4d SP 2 Baran Alan 5,08 wzorowe
4d SP 7 Kotlarska Paulina 5,08 wzorowe
4d SP 10 Marchewka Alicja 5,08 wzorowe
Klasa  Uczeń  Średnia [↑] Zachowanie
Nr Nazwisko, Imię
4d SP 16 Prósińska Gabriela 5,08 wzorowe
4d SP 17 Sitek Maciej 5,08 wzorowe
6a SP 13 Masny Oliwia 5,08 wzorowe
6a SP 25 Wawer Zuzanna 5,08 wzorowe
6a SP 29 Zalewska Zuzanna 5,08 wzorowe
6b SP 20 Szopa Julia 5,08 wzorowe
5b SP 12 Michalik Maja 5,08 wzorowe
5b SP 13 Mikulska Alicja 5,08 wzorowe
5b SP 15 Ositek Jowita 5,08 wzorowe
5b SP 16 Paziewski Bartosz 5,08 wzorowe
5c SP 2 Bąk Agata 5,08 wzorowe
5d SP 20 Szynal Grzegorz 5,08 wzorowe
5e SP 19 Talarek Barbara 5,08 wzorowe
8a SP 13 Ostaszewska Magdalena 5,07 wzorowe
8a SP 15 Piorun Wiktoria 5,07 wzorowe
4a SP 16 Rękawek Aleksander 5,00 bardzo dobre
4a SP 17 Rudka Alicja 5,00 bardzo dobre
4a SP 23 Witak Amelia 5,00 wzorowe
4b SP 8 Konstanta Gabriela 5,00 wzorowe
4b SP 15 Radomyska Aleksandra 5,00 wzorowe
4b SP 18 Winek Oliwia 5,00 wzorowe
4d SP 3 Bogusz Igor 5,00 wzorowe
4d SP 22 Winek Paulina 5,00 wzorowe
5a SP 17 Piorun Maksym 5,00 wzorowe
5a SP 19 Sękulska Amelia 5,00 wzorowe
5c SP 26 Zalewski Mateusz 5,00 wzorowe
5d SP 4 Czaplarska Zuzanna 5,00 wzorowe
5d SP 9 Hryszkiewicz Natasza 5,00 wzorowe
5e SP 6 Kalinowska Małgorzata 5,00 wzorowe
6a SP 12 Lipińska Anna 5,00 wzorowe
6b SP 12 Lewandowska Oliwia 5,00 wzorowe
6c SP 3 Burno Paulina 5,00 bardzo dobre
8b SP 15 Szczęśniak Julia 5,00 wzorowe
7a SP 10 Markowski Kacper 4,93 bardzo dobre
7b SP 25 Winek Aleksandra 4,93 wzorowe
7c SP 10 Kozłowska Barbara 4,93 wzorowe
Klasa  Uczeń  Średnia [↑] Zachowanie
Nr Nazwisko, Imię
8a SP 2 Brzozowski Szymon 4,93 wzorowe
8a SP 9 Makulec Julia 4,93 bardzo dobre
8a SP 25 Zowczak Maksymilian 4,93 wzorowe
8c SP 9 Mucha Karolina 4,93 wzorowe
8c SP 18 Sionek Oskar 4,93 bardzo dobre
5a SP 7 Kuliński Andrzej 4,92 wzorowe
5a SP 10 Makaruk Kacper 4,92 bardzo dobre
5a SP 18 Ptach Igor 4,92 bardzo dobre
5b SP 11 Majsterek Szymon 4,92 bardzo dobre
5b SP 17 Piłka Maksymilian 4,92 wzorowe
5c SP 1 Andrzejewska Maja 4,92 wzorowe
5c SP 4 Gontarz Maciej 4,92 wzorowe
5c SP 18 Sionek Kajetan 4,92 wzorowe
5e SP 24 Zając Amelia 4,92 wzorowe
4a SP 6 Czechowski Stefan 4,92 bardzo dobre
4a SP 7 Dębek Mikołaj 4,92 bardzo dobre
4a SP 9 Iwanenko Anna 4,92 wzorowe
4a SP 19 Szostak Ignacy 4,92 bardzo dobre
4b SP 11 Piskorz Franciszek 4,92 wzorowe
4b SP 16 Ujma Maja 4,92 wzorowe
4c SP 8 Głodek Szymon 4,92 wzorowe
4c SP 20 Szypulska Dagmara 4,92 wzorowe
4d SP 25 Zowczak Kinga 4,92 wzorowe
4e SP 1 Boratyński Maciej 4,92 wzorowe
4e SP 19 Szostak Igor 4,92 wzorowe
6b SP 7 Jasiński Paweł 4,92 wzorowe
6c SP 19 Sosnowska Aleksandra 4,92 bardzo dobre
7a SP 3 Gawryś Zuzanna 4,86 wzorowe
7b SP 5 Gniedziuk Weronika 4,86 wzorowe
7c SP 19 Sitek Aleksandra 4,86 wzorowe
8c SP 20 Tudek Aleksandra 4,86 wzorowe
5a SP 12 Mańkowski Sebastian 4,85 wzorowe
5a SP 14 Mikos Gabriel 4,85 wzorowe
4a SP 11 Kopik Karolina 4,83 wzorowe
4a SP 12 Kuźma Sebastian 4,83 wzorowe
4a SP 15 Rążewska Maja 4,83 bardzo dobre
Klasa  Uczeń  Średnia [↑] Zachowanie
Nr Nazwisko, Imię
4a SP 25 Wojciechowska Zofia 4,83 wzorowe
4c SP 15 Mucha Weronika 4,83 bardzo dobre
4c SP 22 Więsław Mikołaj 4,83 bardzo dobre
4d SP 11 Mikulski Piotr 4,83 bardzo dobre
4d SP 20 Śwital Armand 4,83 wzorowe
4e SP 11 Owczarczyk Jakub 4,83 bardzo dobre
6a SP 1 Balas Anna 4,83 wzorowe
6a SP 18 Paśnik Jakub 4,83 bardzo dobre
6b SP 6 Janiec Julia 4,83 bardzo dobre
6b SP 10 Kowalski Rafał 4,83 wzorowe
6b SP 13 Masny Szymon 4,83 wzorowe
7a SP 7 Kondej Natalia 4,79 wzorowe
7b SP 18 Przybysz Jakub 4,79 wzorowe
7c SP 8 Huzovska Alina 4,79 wzorowe
8a SP 24 Wojdat Małgorzata 4,79 wzorowe
8b SP 4 Gronau David 4,79 wzorowe
5a SP 8 Kuliński Wojciech 4,77 wzorowe
5c SP 15 Puczyńska Justyna 4,77 bardzo dobre
5c SP 25 Wilbik Zuzanna 4,77 bardzo dobre
5d SP 12 Matusiak Aniela 4,77 bardzo dobre
5e SP 14 Rogala Natalia 4,77 bardzo dobre
8d SP 4 Furman Anastasiia 4,77 wzorowe
4b SP 20 Wojciechowska Oliwia 4,75 wzorowe
4c SP 7 Gawenda Filip 4,75 bardzo dobre
4c SP 21 Tusiński Dawid 4,75 bardzo dobre
4d SP 5 Głaszczka Paweł 4,75 bardzo dobre
4d SP 4 Głaszczka Kacper 4,75 bardzo dobre
4d SP 9 Lewandowski Miłosz 4,75 wzorowe
4d SP 12 Mucha Wojciech 4,75 wzorowe
4d SP 15 Poszytek Natalia 4,75 wzorowe
6a SP 7 Duchna Zuzanna 4,75 wzorowe
6a SP 22 Rudnik Wojciech 4,75 wzorowe
6a SP 23 Serzysko Lena 4,75 wzorowe
6a SP 28 Zając Lena 4,75 bardzo dobre

 

I SEMESTR


Klasa 
Uczeń 
Średnia [↑]
Zachowanie
Nr Nazwisko, Imię
4a SP 10 Jastrzębski Kamil 5,42 bardzo dobre
4d SP 1 Babik Aleksandra 5,33 bardzo dobre
4d SP 14 Paziewska Łucja 5,33 wzorowe
6a SP 14 Maszkiewicz Zuzanna 5,33 wzorowe
6a SP 16 Michalik Piotr 5,33 wzorowe
5a SP 4 Brzozowski Jakub 5,31 wzorowe
5a SP 6 Kozłowska Agata 5,31 bardzo dobre
7b SP 2 Falkiewicz Kacper 5,29 wzorowe
6c SP 8 Gorzelski Aleksander 5,27 wzorowe
4a SP 3 Baranowski Maksymilian 5,25 bardzo dobre
4a SP 4 Cieplińska Emilia 5,25 bardzo dobre
4a SP 8 Gontarz Zofia 5,25 bardzo dobre
4a SP 26 Wrona Kacper 5,25 bardzo dobre
4c SP 11 Kęder Adrian 5,25 bardzo dobre
4d SP 8 Kwiatkowska Pola 5,25 bardzo dobre
4d SP 23 Woder Laura 5,25 bardzo dobre
6c SP 1 Bober Maciej 5,25 wzorowe
8d SP 16 Walicka Wiktoria 5,21 wzorowe
4a SP 1 Augustyniak Aleks 5,17 bardzo dobre
4a SP 2 Baran Aleksandra 5,17 bardzo dobre
4a SP 13 Leszek Zuzanna 5,17 bardzo dobre
4a SP 24 Władzińska Zofia 5,17 wzorowe
4c SP 19 Szuwara Maria 5,17 wzorowe
4d SP 19 Stankiewicz Zofia 5,17 bardzo dobre
6a SP 30 Żurawek Mikołaj 5,17 wzorowe
6b SP 9 Kotlarski Tomasz 5,17 wzorowe
6c SP 10 Jura Wiktoria 5,17 wzorowe
6c SP 27 Wielgosz Weronika 5,17 wzorowe
5c SP 10 Maszkiewicz Zuzanna 5,15 wzorowe
8a SP 6 Gora Gabriela 5,14 wzorowe
8c SP 6 Kotlarska Anna 5,14 wzorowe
4c SP 13 Kowalski Patryk 5,09 bardzo dobre
4a SP 14 Matuszewski Filip 5,08 bardzo dobre
4a SP 21 Tomczuk Alicja 5,08 bardzo dobre
4a SP 22 Winek Barbara 5,08 bardzo dobre
4d SP 2 Baran Alan 5,08 bardzo dobre

 


Klasa 
Uczeń 
Średnia [↑]
Zachowanie
Nr Nazwisko, Imię
4d SP 3 Bogusz Igor 5,08 bardzo dobre
4d SP 6 Gora Mateusz 5,08 bardzo dobre
4d SP 7 Kotlarska Paulina 5,08 bardzo dobre
4e SP 22 Głaszczka Natalia 5,08 wzorowe
6a SP 3 Brzozowska Anna 5,08 wzorowe
5b SP 14 Molik Zuzanna 5,08 wzorowe
5d SP 20 Szynal Grzegorz 5,08 wzorowe
5e SP 5 Kaczorowska Karina 5,08 wzorowe
5e SP 11 Ozygała Weronika 5,08 wzorowe
7a SP 4 Głowala Oliwia 5,07 wzorowe
8a SP 3 Cichecka Paulina 5,07 bardzo dobre
8b SP 17 Wielgosz Daria 5,07 wzorowe
4a SP 5 Czarnecka Amelia 5,00 bardzo dobre
4a SP 9 Iwanenko Anna 5,00 wzorowe
4a SP 18 Starzyńska Alicja 5,00 bardzo dobre
4a SP 23 Witak Amelia 5,00 bardzo dobre
4b SP 8 Konstanta Gabriela 5,00 wzorowe
4c SP 6 Dargiel Kryspin 5,00 bardzo dobre
4c SP 17 Serzysko Bartosz 5,00 wzorowe
4d SP 16 Prósińska Gabriela 5,00 bardzo dobre
4d SP 17 Sitek Maciej 5,00 bardzo dobre
4d SP 22 Winek Paulina 5,00 bardzo dobre
5b SP 13 Mikulska Alicja 5,00 bardzo dobre
5c SP 1 Andrzejewska Maja 5,00 wzorowe
5c SP 2 Bąk Agata 5,00 wzorowe
5c SP 3 Biernacki Daniel 5,00 wzorowe
5c SP 12 Mucha Marcin 5,00 wzorowe
5e SP 7 Kapczyńska Alicja 5,00 wzorowe
5e SP 10 Ozygała Dominika 5,00 wzorowe
5e SP 15 Sabat Patrycja 5,00 wzorowe
6a SP 9 Jałocha Maja 5,00 wzorowe
6a SP 13 Masny Oliwia 5,00 wzorowe
6b SP 20 Szopa Julia 5,00 wzorowe
6c SP 3 Burno Paulina 5,00 wzorowe
8b SP 18 Wróbel Karolina 5,00 wzorowe
5a SP 17 Piorun Maksym 4,92 wzorowe

 


Klasa 
Uczeń 
Średnia [↑]
Zachowanie
Nr Nazwisko, Imię
5a SP 21 Sterna Laura 4,92 bardzo dobre
5b SP 15 Ositek Jowita 4,92 wzorowe
5b SP 16 Paziewski Bartosz 4,92 wzorowe
5c SP 15 Puczyńska Justyna 4,92 bardzo dobre
5e SP 19 Talarek Barbara 4,92 wzorowe
4a SP 11 Kopik Karolina 4,92 bardzo dobre
4a SP 16 Rękawek Aleksander 4,92 bardzo dobre
4b SP 15 Radomyska Aleksandra 4,92 wzorowe
4c SP 8 Głodek Szymon 4,92 wzorowe
4c SP 14 Kozłowska Natasza 4,92 bardzo dobre
4c SP 18 Sobór Bartosz 4,92 bardzo dobre
4c SP 20 Szypulska Dagmara 4,92 wzorowe
4d SP 10 Marchewka Alicja 4,92 bardzo dobre
4d SP 13 Parzyszek Julia 4,92 bardzo dobre
6a SP 25 Wawer Zuzanna 4,92 bardzo dobre
6b SP 7 Jasiński Paweł 4,92 wzorowe
6b SP 12 Lewandowska Oliwia 4,92 wzorowe
6c SP 19 Sosnowska Aleksandra 4,92 bardzo dobre
7a SP 3 Gawryś Zuzanna 4,86 bardzo dobre
7a SP 10 Markowski Kacper 4,86 bardzo dobre
7b SP 18 Przybysz Jakub 4,86 bardzo dobre
5a SP 14 Mikos Gabriel 4,85 bardzo dobre
5a SP 15 Ochnik Kacper 4,85 wzorowe
5a SP 18 Ptach Igor 4,85 bardzo dobre
5b SP 11 Majsterek Szymon 4,85 bardzo dobre
5c SP 26 Zalewski Mateusz 4,85 wzorowe
5d SP 4 Czaplarska Zuzanna 4,85 bardzo dobre
5d SP 22 Talarek Nikola 4,85 wzorowe
4a SP 19 Szostak Ignacy 4,83 bardzo dobre
4a SP 25 Wojciechowska Zofia 4,83 bardzo dobre
4b SP 18 Winek Oliwia 4,83 bardzo dobre
4b SP 20 Wojciechowska Oliwia 4,83 wzorowe
4c SP 9 Głowala Jakub 4,83 bardzo dobre
4c SP 21 Tusiński Dawid 4,83 bardzo dobre
4c SP 22 Więsław Mikołaj 4,83 bardzo dobre
4d SP 25 Zowczak Kinga 4,83 bardzo dobre

 


Klasa 
Uczeń 
Średnia [↑]
Zachowanie
Nr Nazwisko, Imię
4e SP 11 Owczarczyk Jakub 4,83 bardzo dobre
4e SP 19 Szostak Igor 4,83 wzorowe
6b SP 6 Janiec Julia 4,83 wzorowe
6b SP 10 Kowalski Rafał 4,83 wzorowe
6b SP 13 Masny Szymon 4,83 bardzo dobre
7b SP 25 Winek Aleksandra 4,79 wzorowe
7c SP 10 Kozłowska Barbara 4,79 bardzo dobre
8a SP 17 Skierkowski Paweł 4,79 wzorowe
8b SP 4 Gronau David 4,79 bardzo dobre
5a SP 10 Makaruk Kacper 4,77 wzorowe
5a SP 19 Sękulska Amelia 4,77 bardzo dobre
5c SP 18 Sionek Kajetan 4,77 wzorowe
5c SP 24 Więsław Kacper 4,77 bardzo dobre
5e SP 24 Zając Amelia 4,77 wzorowe
4b SP 16 Ujma Maja 4,75 bardzo dobre
4d SP 4 Głaszczka Kacper 4,75 bardzo dobre
4e SP 1 Boratyński Maciej 4,75 wzorowe
4e SP 12 Pieńkowski Mateusz 4,75 wzorowe
6a SP 1 Balas Anna 4,75 wzorowe
6a SP 18 Paśnik Jakub 4,75 wzorowe
6a SP 22 Rudnik Wojciech 4,75 bardzo dobre
6b SP 8 Kaczyński Mikołaj 4,75 bardzo dobre
 

Aktualności

Kontakt

  • Szkoła Podstawowa nr 5 im. Janusza Korczaka
    08-400 GARWOLIN
    ul. J. Korczaka 10
    e-mail: biuro@zs5garwolin.pl
    NIP: 826 10 44 561
  • (+25) 682 28 33
    lub 507 964 697