Nawigacja

Archiwum z roku szk. 2014/15

 

Mistrzostwa Polski Cheerleaders 2015 

28 marca 2015 dla tancerek i gimnastyczek z Garwolina  – to bardzo napięty dzień. Dwie imprezy sportowe i obydwie  bardzo  ważne: w Łącku Mistrzostwa Polski Cheerleaders 2015  a w Siedlcach zawody  w gimnastyce, w których można uzyskać awans do zawodów wojewódzkich.  Od rana do późnego wieczora trwały  zmagania  tancerzy  z  dywizji cheer dance.  Nasi tancerze prezentowali  wysoki poziom,  zaprezentowali się bardzo widowiskowo.


Zespół DREAM TEAM tańczył w klimacie muzyki country, stroje i choreografia także nawiązywały do tego klimatu.  Natomiast  muzyka, stroje i  choreografia  zespołu DREAM TEAM JUNIOR przeniosły publiczność w lata 20-ste XX wieku.  Z pewnością na długo występ naszych zespołów  utkwił w pamięci publiczności.

Mistrzostwa Polski Cheerleaders 2015 już poza nami. DTEAM TEAM i DREAM TEAM JUNIOR  zajął  III miejsce. Można powiedzieć, że to bardzo dobry wynik ze  względu na to, że to Mistrzostwa Polski.  Z występu naszych tancerek trenerzy są zadowoleni.

DREAM TEAM (z ZS nr 5:  Gabriela Gora, Iwanenko Dominika, Weronika Szeląg, Szyszka Natalia, Władzińska Alicja,   Julia Marzec, Starega Dominika, Małgorzata Jodłowska).

DREAM TEAM JUNIOR (z ZS nr 5: Natalia Bieniawska, Julia Moch, Matylda Mikos, Aleksandra Ziółek, Adrianna Ostolska, Zuzanna Ziółek,).

Przed nami kolejne wyzwania – plany na kolejny rok a po drodze inne zawody z kalendarza PSCH 2015 na których chcielibyśmy wypaść jak najlepiej.

W tym miejscu chciałabym podziękować wszystkim „ciociom”, które wiele godzin poświęciły swojego wolnego czasu by nasze tancerki wyglądały wyjątkowo na najważniejszym turnieju w Polsce .

Choreografię i  podkład muzyczny dla zespołów opracowała Izabela Nierwińska.

Trenerzy: Izabela Nierwińska, Zofia Kisiel

 

Aktualności

Kontakt

 • Szkoła Podstawowa nr 5 im. Janusza Korczaka
  08-400 GARWOLIN
  ul. J. Korczaka 10
  e-mail: biuro@zs5garwolin.pl
  NIP: 826 10 44 561
 • (+25) 682 28 33
  lub 507 964 697