Archiwum z roku szk. 2014/15

MISTRZOSTWO POWIATU W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Garwolinie obronili tytuł mistrzów powiatu w Halowej Piłce Nożnej. W finale podopieczni Bogdana Brzeźnickiego pokonali rówieśników z Sobolewa.
Drużyna wystąpiła w składzie:  Eryk Wyglądała, Dominik Matuszewski, Filip Galas, Jan Flis, Filip Krzyśpiak, Jakub Jasiński, Mikołaj Majsterek, Jan Kaczyński, bramkarz Bartek Piłka.

W hali sportowej w Sobolewie uczniowie ze szkół podstawowych powalczyli o medale w Halowej Piłce Nożnej. W turnieju finałowym wystąpiły reprezentacje siedmiu szkół. Zostały one podzielone na dwie grupy. W pierwszej z nich znalazły się zespoły z: Górzna, Michałówki i Sobolewa. Do drugiej grupy trafiły trzy garwolińskie szkoły: „Jedynka”, „Dwójka” i „Piątka” oraz drużyna z Rębkowa.

Po pojedynkach grupowych nadszedł czas na półfinały. W pierwszym z nich uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Sobolewie zmierzyli się z rówieśnikami z Rębkowa. Zwycięsko z tej potyczki wyszli gospodarze dowodzeni przez Piotra Szymańskiego, którzy wygrali 2:1. W drugim półfinale, broniący mistrzowskiego tytułu piłkarze ze Szkoły Podstawowej nr 5 w Garwolinie okazali się lepsi od zespołu z Michałówki.

W finale Powiatowych Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Halowej Piłce Nożnej zmierzyły się Szkoła Podstawowa w Sobolewie i Szkoła Podstawowa nr 5 w Garwolinie. Zwycięsko z tego starcia wyszli podopieczni Bogdana Brzeźnickiego, którzy wygrali 1:0. Po brązowe medale sięgnęli młodzi piłkarze z Michałówki, którzy w meczu o trzecie miejsce pokonali drużynę z Rębkowa 4:0.

Półfinały

SP Sobolew 2-1 SP Rębków

SP Michałówka 0-1 SP 5 Garwolin

Mecz o III miejsce

SP Michałówka 0-4 SP Rębków

Finał

SP Sobolew 0-1 SP 5 Garwolin

Medaliści mistrzostw powiatu

1. SP 5 Garwolin (opiekun Bogdan Brzeźnicki)

2. SP Sobolew (op. Piotr Szymański)

3. SP Michałówka (op. Stefan Kiczko)

4. SP Rębków

Na zdjęciu od lewej stoją:

Opiekun drużyny Bogdan Brzeźnicki, Eryk Wyglądała, Dominik Matuszewski, Filip Galas, Jan Flis i bramkarz Bartek Piłka.

Klęczą od lewej: Filip Krzyśpiak, Jakub Jasiński, Mikołaj Majsterek i Jan Kaczyński.