Nawigacja

Archiwum z roku szk. 2014/15

 

NAJLEPSI UCZNIOWIE W ROKU SZKOLNYM 2014/2015
KLASY I - III GIMNAZJUM

Klasa 

Uczeń 

Średnia [↑]

Nr

Nazwisko, Imię

3a Gim 7 Moch Julia 5,73
3a Gim 3 Domański Piotr 5,53
3a Gim 13 Rudnik Paulina 5,47
2b Gim 15 Różycka Joanna 5,40
3a Gim 11 Piłka Michał 5,40
3a Gim 12 Rękawek Dominika 5,40
2a Gim 24 Zowczak Tomasz 5,33
3a Gim 5 Jonczak Wojciech 5,27
2b Gim 20 Wielgosz Weronika 5,20
3a Gim 15 Tudek Mateusz 5,20
3a Gim 18 Włodarczyk Filip 5,20
3a Gim 4 Jakimiec Maria 5,13
1b Gim 22 Miernicka Paulina 5,08
1a Gim 4 Kowalczyk Dawid 5,07
1a Gim 17 Szczęśniak Klaudia 5,07
3a Gim 1 Bajera Klaudia 5,07
3a Gim 2 Bieniawska Natalia 5,07
3a Gim 19 Zając Zuzanna 5,00
1b Gim 12 Lodowska Julia 4,93
3a Gim 9 Owczarczyk Jagoda 4,87
2a Gim 12 Moch Natalia 4,80
1b Gim 11 Lipska Weronika 4,79

 

NAJLEPSI UCZNIOWIE W ROKU SZKOLNYM 2014/2015
KLASY IV - VI  SZKOŁA PODSTAWOWA

Klasa 

Uczeń 

Średnia [↑]

Nr Nazwisko, Imię
6a SP 7 Jastrzębska Paulina 5,58
4c SP 6 Kotlarska Anna 5,42
5a SP 19 Wilczek Julia 5,42
6a SP 20 Zackiewicz Julia 5,42
6b SP 18 Szeląg Weronika 5,42
5c SP 6 Czernelewska Oliwia 5,36
4a SP 18 Skierkowski Paweł 5,33
4c SP 3 Głaszczka Anna 5,33
4c SP 21 Tudek Aleksandra 5,33
5c SP 10 Jędrzejewski Maciej 5,33
6a SP 10 Kruszelnicka Olga 5,33
6a SP 18 Wasilewski Adrian 5,33
6b SP 24 Ziółek Zuzanna 5,33
4c SP 18 Przybysz Patryk 5,25
5a SP 22 Wróbel Marta 5,25
4a SP 6 Gora Gabriela 5,17
4b SP 17 Wróbel Karolina 5,17
4d SP 16 Walicka Wiktoria 5,17
5c SP 18 Puczyńska Maja 5,17
6a SP 2 Dadas Szymon 5,17
6b SP 2 Bieniawski Maciej 5,17
6b SP 13 Mikos Matylda 5,17
6b SP 14 Ostolska Adrianna 5,17
6b SP 15 Piłka Bartosz 5,17
4a SP 2 Brzozowski Szymon 5,08
4a SP 3 Cichecka Paulina 5,08
4a SP 14 Ostaszewska Magdalena 5,08
4a SP 26 Zowczak Maksymilian 5,08
4b SP 16 Wielgosz Daria 5,08
4c SP 10 Mucha Karolina 5,08
5b SP 7 Kalbarczyk Alicja 5,08
4a SP 8 Krzyśpiak Aleksandra 5,00
4a SP 17 Pstrąg Gabriela 5,00
4b SP 14 Szczęśniak Julia 5,00
4c SP 24 Wrona Klaudia 5,00
4d SP 15 Wachnicka Natalia 5,00
5a SP 6 Dyoniziak Dorota 5,00
5b SP 9 Kozłowska Zofia 5,00
6a SP 1 Biernacki Mateusz 5,00
6a SP 11 Kwietniowski Michał 5,00
6b SP 10 Marzec Julia 5,00
4a SP 16 Piorun Wiktoria 4,92
4a SP 19 Szczepańska Aleksandra 4,92
4a SP 25 Wojdat Małgorzata 4,92
4b SP 11 Rędaszek Izabela 4,92
4c SP 19 Sionek Oskar 4,92
5a SP 8 Kaczyński Jan 4,92
5b SP 20 Tomaszek Julia 4,92
6b SP 17 Staręga Dominika 4,92
4a SP 13 Mikulski Filip 4,83
4c SP 8 Łagowski Maksymilian 4,83
4c SP 15 Paziewski Łukasz 4,83
5a SP 1 Bąk Mateusz 4,83
5a SP 12 Modras Natalia 4,83
5b SP 6 Huńczak Aleksandra 4,83
5b SP 11 Moch Jakub 4,83
5c SP 23 Trzaskowska Zuzanna 4,83
6a SP 12 Matuszewski Dominik 4,83
6a SP 13 Paziewska Gabriela 4,83
6b SP 9 Majsterek Mikołaj 4,83
6b SP 21 Władzińska Alicja 4,83
6c SP 18 Rękawek Wiktoria 4,83
4a SP 22 Szuwara Szymon 4,75
4a SP 24 Witak Michał 4,75
4b SP 7 Kołodziej Michał 4,75
4d SP 2 Burno Dawid 4,75
4d SP 10 Rosek Maria 4,75
5a SP 7 Foryś Weronika 4,75
5a SP 10 Luśnia Wiktoria 4,75
5a SP 11 Maśniak Julia 4,75
5a SP 18 Szulc Małgorzata 4,75
5b SP 15 Rękawek Maria 4,75
5c SP 9 Iwanenko Dominika 4,75
5c SP 11 Juś Martyna 4,75
5c SP 12 Kopik Aleksandra 4,75
5c SP 24 Widelska Wiktoria 4,75
6a SP 4 Flis Jan 4,75

Aktualności

Kontakt

  • Szkoła Podstawowa nr 5 im. Janusza Korczaka
    08-400 GARWOLIN
    ul. J. Korczaka 10
    e-mail: biuro@zs5garwolin.pl
    NIP: 826 10 44 561
  • (+25) 682 28 33
    lub 507 964 697