Nawigacja

Rok szkolny 2016/17

Najlepsi klasy IV - VI

 

NAJLEPSI UCZNIOWIE W ROKU SZK. 2016/2017
KLASY IV - VI SZK. PODST.

Klasa  Uczeń  Średnia [↑] Zachowanie
Nr Nazwisko, Imię
4a SP 13 Maszkiewicz Zuzanna 5,83 wzorowe
6c SP 6 Kotlarska Anna 5,73 wzorowe
6a SP 6 Gora Gabriela 5,64 wzorowe
6d SP 13 Walicka Wiktoria 5,55 wzorowe
6b SP 16 Wielgosz Daria 5,45 wzorowe
6c SP 3 Głaszczka Anna 5,45 wzorowe
4a SP 9 Jałocha Maja 5,42 wzorowe
6a SP 3 Cichecka Paulina 5,36 wzorowe
6b SP 17 Wróbel Karolina 5,36 wzorowe
4a SP 15 Michalik Piotr 5,33 wzorowe
4a SP 22 Serzysko Lena 5,33 wzorowe
4a SP 24 Wawer Zuzanna 5,33 wzorowe
4b SP 10 Kotlarski Tomasz 5,33 wzorowe
5a SP 4 Głowala Oliwia 5,31 wzorowe
6a SP 17 Skierkowski Paweł 5,27 wzorowe
4a SP 3 Brzozowska Anna 5,25 wzorowe
4a SP 12 Masny Oliwia 5,25 wzorowe
4a SP 21 Rudnik Wojciech 5,25 wzorowe
4c SP 1 Bober Maciej 5,25 wzorowe
5b SP 2 Falkiewicz Kacper 5,25 wzorowe
6a SP 7 Krzyśpiak Aleksandra 5,18 wzorowe
6b SP 14 Szczęśniak Julia 5,18 wzorowe
4c SP 8 Jura Wiktoria 5,17 bardzo dobre
5a SP 10 Markowski Kacper 5,17 bardzo dobre
5b SP 5 Gniedziuk Weronika 5,17 wzorowe
5b SP 23 Winek Aleksandra 5,17 wzorowe
6a SP 18 Szczepańska Aleksandra 5,09 wzorowe
6c SP 18 Sionek Oskar 5,09 wzorowe
6c SP 20 Tudek Aleksandra 5,09 wzorowe
4a SP 14 Maśniak Emil 5,08 bardzo dobre
4a SP 28 Żurawek Mikołaj 5,08 wzorowe
4b SP 12 Lewandowska Oliwia 5,08 wzorowe
4c SP 6 Gorzelski Aleksander 5,08 wzorowe
5a SP 7 Kondej Natalia 5,08 wzorowe
5b SP 22 Wasilewski Konrad 5,08 wzorowe
5c SP 11 Matera Szymon 5,08 wzorowe

 

4a SP 1 Balas Anna 5,00 wzorowe
4a SP 11 Lipińska Anna 5,00 wzorowe
4b SP 6 Jasiński Paweł 5,00 wzorowe
4c SP 19 Sosnowska Aleksandra 5,00 bardzo dobre
5a SP 3 Gawryś Zuzanna 5,00 wzorowe
5a SP 22 Wiater Jan 5,00 bardzo dobre
5b SP 8 Kalbarczyk Martyna 5,00 wzorowe
5b SP 16 Przybysz Jakub 5,00 bardzo dobre
5c SP 8 Huzovska Alina 5,00 wzorowe
5c SP 13 Napora Gabriel 5,00 bardzo dobre
6a SP 15 Piorun Wiktoria 5,00 wzorowe
6c SP 9 Mucha Karolina 5,00 wzorowe
6c SP 23 Wrona Klaudia 5,00 wzorowe
6d SP 12 Wachnicka Natalia 5,00 bardzo dobre
4a SP 7 Duchna Zuzanna 4,92 wzorowe
4a SP 17 Paśnik Jakub 4,92 wzorowe
4a SP 27 Zając Lena 4,92 bardzo dobre
4b SP 13 Masny Szymon 4,92 wzorowe
4c SP 3 Burno Paulina 4,92 wzorowe
4c SP 4 Czarnecki Mateusz 4,92 bardzo dobre
4c SP 26 Wielgosz Weronika 4,92 wzorowe
5a SP 25 Zawadzki August 4,92 bardzo dobre
5b SP 4 Gnat - Wieteska Jakub 4,92 wzorowe
6a SP 2 Brzozowski Szymon 4,91 bardzo dobre
6a SP 12 Mikulski Filip 4,91 bardzo dobre
6a SP 25 Zowczak Maksymilian 4,91 wzorowe
6c SP 7 Łagowski Maksymilian 4,91 bardzo dobre
4b SP 11 Kowalski Rafał 4,83 wzorowe
4b SP 19 Szopa Julia 4,83 bardzo dobre
5a SP 17 Sadło Natalia 4,83 wzorowe
5a SP 21 Wardach Aleksandra 4,83 bardzo dobre
5a SP 24 Zając Aleksandra 4,83 bardzo dobre
5c SP 10 Kozłowska Barbara 4,83 wzorowe
6a SP 4 Flis Julia 4,82 wzorowe
6a SP 13 Ostaszewska Magdalena 4,82 bardzo dobre
6b SP 4 Gronau David 4,82 bardzo dobre

 

6b SP 10 Modras Bartosz 4,82 bardzo dobre
6b SP 11 Rędaszek Izabela 4,82 wzorowe
6c SP 17 Przybysz Patryk 4,82 wzorowe
4a SP 19 Rękawek Kacper 4,75 bardzo dobre
4c SP 14 Kuźma Mikołaj 4,75 bardzo dobre
5a SP 18 Stępień Aleksandra 4,75 bardzo dobre
5a SP 20 Walicka Gabriela 4,75 bardzo dobre
5b SP 12 Michalik Antoni 4,75 bardzo dobre
5c SP 18 Traczyk Zofia 4,75 wzorowe
5c SP 19 Walkiewicz Dominika 4,75 wzorowe

 

NAJLEPSI UCZNIOWIE W  I SEM. ROKU SZK. 2016/2017
KLASY IV - VI SZK. PODST.

Klasa  Uczeń  Średnia [↑] Zachowanie
Nr Nazwisko, Imię
6a SP 6 Gora Gabriela 5,50 wzorowe
4a SP 13 Maszkiewicz Zuzanna 5,45 wzorowe
6b SP 16 Wielgosz Daria 5,30 wzorowe
6c SP 6 Kotlarska Anna 5,30 wzorowe
4a SP 15 Michalik Piotr 5,27 wzorowe
6a SP 3 Cichecka Paulina 5,20 bardzo dobre
6b SP 17 Wróbel Karolina 5,20 wzorowe
6c SP 3 Głaszczka Anna 5,20 wzorowe
4b SP 10 Kotlarski Tomasz 5,18 bardzo dobre
4c SP 1 Bober Maciej 5,18 wzorowe
6a SP 17 Skierkowski Paweł 5,10 wzorowe
6d SP 13 Walicka Wiktoria 5,10 wzorowe
4a SP 3 Brzozowska Anna 5,09 wzorowe
4a SP 9 Jałocha Maja 5,09 bardzo dobre
4a SP 24 Wawer Zuzanna 5,09 wzorowe
5b SP 2 Falkiewicz Kacper 5,09 wzorowe
5b SP 5 Gniedziuk Weronika 5,09 wzorowe
4a SP 12 Masny Oliwia 5,00 wzorowe
4a SP 22 Serzysko Lena 5,00 wzorowe
4a SP 28 Żurawek Mikołaj 5,00 wzorowe
4b SP 12 Lewandowska Oliwia 5,00 bardzo dobre
4c SP 6 Gorzelski Aleksander 5,00 bardzo dobre
4c SP 8 Jura Wiktoria 5,00 bardzo dobre
4c SP 26 Wielgosz Weronika 5,00 bardzo dobre
5b SP 4 Gnat - Wieteska Jakub 5,00 bardzo dobre
5b SP 16 Przybysz Jakub 5,00 bardzo dobre
5c SP 11 Matera Szymon 5,00 bardzo dobre
6a SP 25 Zowczak Maksymilian 5,00 wzorowe
6c SP 18 Sionek Oskar 5,00 bardzo dobre
4a SP 1 Balas Anna 4,91 wzorowe
4a SP 7 Duchna Zuzanna 4,91 wzorowe
4a SP 11 Lipińska Anna 4,91 wzorowe
4a SP 21 Rudnik Wojciech 4,91 bardzo dobre
4b SP 13 Masny Szymon 4,91 bardzo dobre
4c SP 19 Sosnowska Aleksandra 4,91 bardzo dobre
5a SP 7 Kondej Natalia 4,91 wzorowe

 

Klasa  Uczeń  Średnia [↑] Zachowanie
Nr Nazwisko, Imię
5a SP 10 Markowski Kacper 4,91 bardzo dobre
5b SP 8 Kalbarczyk Martyna 4,91 wzorowe
5c SP 8 Huzovska Alina 4,91 bardzo dobre
5c SP 13 Napora Gabriel 4,91 bardzo dobre
6a SP 7 Krzyśpiak Aleksandra 4,90 wzorowe
6a SP 18 Szczepańska Aleksandra 4,90 bardzo dobre
6b SP 14 Szczęśniak Julia 4,90 wzorowe
6c SP 20 Tudek Aleksandra 4,90 wzorowe
4a SP 17 Paśnik Jakub 4,82 bardzo dobre
4a SP 19 Rękawek Kacper 4,82 bardzo dobre
4b SP 6 Jasiński Paweł 4,82 bardzo dobre
4b SP 11 Kowalski Rafał 4,82 bardzo dobre
4c SP 4 Czarnecki Mateusz 4,82 bardzo dobre
4c SP 24 Trzmielewski Rafał 4,82 bardzo dobre
5a SP 3 Gawryś Zuzanna 4,82 wzorowe
5a SP 4 Głowala Oliwia 4,82 wzorowe
5a SP 18 Stępień Aleksandra 4,82 bardzo dobre
5a SP 22 Wiater Jan 4,82 bardzo dobre
5b SP 23 Winek Aleksandra 4,82 wzorowe
6a SP 4 Flis Julia 4,80 bardzo dobre
6a SP 12 Mikulski Filip 4,80 bardzo dobre
6a SP 15 Piorun Wiktoria 4,80 wzorowe
6b SP 11 Rędaszek Izabela 4,80 bardzo dobre
6c SP 23 Wrona Klaudia 4,80 wzorowe

 

Aktualności

Kontakt

  • Szkoła Podstawowa nr 5 im. Janusza Korczaka
    08-400 GARWOLIN
    ul. J. Korczaka 10
    e-mail: biuro@zs5garwolin.pl
    NIP: 826 10 44 561
  • (+25) 682 28 33
    lub 507 964 697