• "A JA CZEKAM NA CIEBIE MÓJ JEZU"

• Wszyscy na całym świecie czekają na narodziny Jezusa! Tegoroczne jasełka, przygotowane przez klasy 4b i 5c wraz z opiekunkami Marią Borkowską, Katarzyną Haczelą-Kalbarczyk, Anną Pudło, Anną Zawadką oraz Magdaleną Kowaluk, ukazały nam, jak na całym świecie ludzie przygotowują się do nadejścia Zbawiciela.

To była ostatnia uroczystość szkolna w tym roku kalendarzowym, dlatego była szczególna - wyjątkowo piękna, kolorowa, roztańczona i rozśpiewana! Po jasełkach zostały wręczone nagrody laureatom konkursów na najpiękniej udekorowany pierniczek i matematycznego oraz miejskiego konkursu na animację komputerową "Ciekawe miejsca, osoby, wydarzenia w Garwolinie" w ramach projektu Razem Bezpieczniej, a następnie cała społeczność szkolna przy asyście chóru szkolnego wzięła udział we wspólnym kolędowaniu. Na zakończenie Pani Dyrektor Krystyna Antolak złożyła uczniom życzenia świąteczne oraz pożegnała się z nimi, gdyż z racji przejścia na emeryturę to także jej ostatnia uroczystość szkolna jako dyrektora naszej placówki.

Było pięknie, wzruszająco i wyjątkowo.

• KONKURS "MISTRZ LOGICZNEGO MYŚLENIA"

• 9 grudnia 2022 roku odbył się konkurs matematyczny "MISTRZ LOGICZNEGO MYŚLENIA". W konkursie wzięło udział 135 uczniów z klas IV -VI oraz 69 uczniów z klas VII - VIII.

W kategorii klas IV - VI czterech uczniów osiągnęło ten sam wynik zajmując ex aequo 1 miejsce:

1.  miejsce - Nataniel Staszczuk - klasa IVc,
              1.  miejsce - Paulina Brzozowska - klasa VIa,
              1.  miejsce - Helena Siudowska - klasa VIa,
              1.  miejsce - Alicja Czaarnecka - klasa VId.

W kategorii klas VII -VIII:
              1.  miejsce - Tomasz Michalik - klasa VIIa,
              2.  miejsce - Maciej Belka - klasa VIIb,
              2.  miejsce - Piotr Mikulski - klasa VIIId.

Gratulujemy najlepszym i zapraszmy do udziału w kolejnym konkursie rozwijającym myślenie.

• ZWYCIĘSTWO KOSZYKARZY

• W dniu wczorajszym tj. 15.12.2022, Reprezentacja Naszej Szkoły wzięła udział w IGRZYSKACH SZKOLNYCH kat. Dzieci w koszykówce. Zawody odbyły się w Hali Sportowej przy PSP nr 1. Do zawodów przystąpiły cztery drużyny z naszego powiatu.

Miło Nam poinformować, że drużyna szkolna w składzie: Stefan Baran, Filip Poszytek, Adam Popiński, Arkadiusz Rudka, Jan Kurowski, Rafał Kowalski, Jan Przybysz, Jakub Błachnio, Maciej Wardach, Nikita Brzeziński, Jakub Matera, Igor Sobiecki, Adam Zadrożny i Bartłomiej Makowski zdobyła najwyższe miejsce na podium, nie dając żadnych szans swoim rywalom.

Dzięki wygranej w turnieju, podopieczni nauczyciela wychowania fizycznego Tomasza Jonczaka, uzyskali awans na zawody regionu siedleckiego, gdzie będą reprezentowali powiat garwoliński w dalszych rozgrywkach.

Gratulacje dla zawodników za serce do walki i pozostawiony pot na parkiecie, życzymy kolejnych sukcesów!

Wiadomość pochodzi z Facebooka szkoły.