• RODZINNA INTEGRACJA ZE ZDROWIEM

• W piątkowe popołudnie 21 października 2022 roku odbyły się w naszej szkole pierwsze zajęcia z cyklu "Rodzinna integracja ze zdrowiem" - innowacji pedagogicznej skierowanej do rodziców i dzieci z klas 4, mającej na celu poprawę kondycji fizycznej oraz wzmocnienie więzi rodzinnych w duchu sportu i dobrej zabawy, autorstwa pani Agnieszki Głodek.

Pierwsze spotkanie poświęcone grom i zabawom ruchowo-integracyjnym cieszyło się ogromnym zainteresowaniem. Przybyło wielu rodziców i dzieci spragnionych dobrej, wspólnej zabawy. Nasi niezastąpieni wuefiści pani Agnieszka Głodek i pan Karol Zawadka zadbali, by emocji nie zabrakło. Nad przebiegiem zajęć czuwali dodatkowo panowie Karol Brzeźnicki i Piotr Talar, zaś pani Paulina Piechocka zadbała o uwiecznienie tych wspaniałych chwil na fotografiach.

Zabawa była fantastyczna!!! Zarówno dzieci, jak i dorośli bawili się świetnie! Wszyscy brali udział w wielu ciekawych konkurencjach, grali wspólnie w zbijaka i chorągiewki! Na koniec zajęć rozlosowane zostały nagrody - podziękowania za udział w zabawie! Wylosowani szczęśliwcy mogli się cieszyć karnetami na basen i zaproszeniami do kina!

Serdecznie dziękujemy wszystkim rodzicom i dzieciom za przybycie i za aktywnie spędzony czas w tak miłej atmosferze!

Następne spotkanie już za miesiąc. Tym razem wybierzemy się na mecz piłki nożnej i nauczymy się, jak skutecznie i kulturalnie kibicować!

Zapraszamy!!!

• DZIEŃ PAPIESKI

• W środę 19 października 2022 roku w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Papieski.

Z tej okazji Szkolne Koło Caritas sprzedawało przepyszne kremówki, które cieszyły się ogromnym powodzeniem.

Uczniów klas młodszych odwiedzili zaś specjalni goście . Po wysłuchaniu przekazanych przez nich informacji, uczniowie rozwiązywali quiz o Janie Pawłe II.

Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie i zbudowanie niezwykłej atmosfery tego dnia.

Mamy naprawdę wspaniałych uczniów .

• DZIEŃ SAMORZĄDNOŚCI

• 17 października 2022 to bardzo ważna data w życiu naszej szkoły. Obchodziliśmy tego dnia Dzień Samorządności. W godzinach porannych uczniowie przejęli we władanie szkołę.  Pani wicedyrektor Agnieszka Majewska przekazała symboliczny klucz do szkoły na ręce przedstawicieli Samorządu  Uczniowskiego: Poli Kwiatkowskiej, Alicji Czarneckiej, Aleksandry Babik i Oliwii Nakoniecznej.

Następnie uczniowie mogli wcielić się w role nauczycieli i prowadzili lekcje. Uczniowie klas 8 podzielili się swoimi wrażeniami „Uważamy, że bycie nauczycielem jest bardzo trudne”, „Czułam się bardzo dobrze w roli nauczyciela, chętnie bym to powtórzyła”.

Dziękujemy uczniom za zaangażowanie w przygotowanie i prowadzenie lekcji!

Opiekunowie Samorządu Uczniowskiego