• DZIEŃ PAPIESKI

• W środę 19 października 2022 roku w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Papieski.

Z tej okazji Szkolne Koło Caritas sprzedawało przepyszne kremówki, które cieszyły się ogromnym powodzeniem.

Uczniów klas młodszych odwiedzili zaś specjalni goście . Po wysłuchaniu przekazanych przez nich informacji, uczniowie rozwiązywali quiz o Janie Pawłe II.

Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie i zbudowanie niezwykłej atmosfery tego dnia.

Mamy naprawdę wspaniałych uczniów .

• DZIEŃ SAMORZĄDNOŚCI

• 17 października 2022 to bardzo ważna data w życiu naszej szkoły. Obchodziliśmy tego dnia Dzień Samorządności. W godzinach porannych uczniowie przejęli we władanie szkołę.  Pani wicedyrektor Agnieszka Majewska przekazała symboliczny klucz do szkoły na ręce przedstawicieli Samorządu  Uczniowskiego: Poli Kwiatkowskiej, Alicji Czarneckiej, Aleksandry Babik i Oliwii Nakoniecznej.

Następnie uczniowie mogli wcielić się w role nauczycieli i prowadzili lekcje. Uczniowie klas 8 podzielili się swoimi wrażeniami „Uważamy, że bycie nauczycielem jest bardzo trudne”, „Czułam się bardzo dobrze w roli nauczyciela, chętnie bym to powtórzyła”.

Dziękujemy uczniom za zaangażowanie w przygotowanie i prowadzenie lekcji!

Opiekunowie Samorządu Uczniowskiego

• ŻONKILE POSADZONE

• Dnia 18 października 2022 r. na czwartej godzinie lekcyjnej uczniowie klas 8d, 4a i 5c wraz z opiekunkami Szkolnego Klubu Wolontariusza udali się na tren wokół szkoły, by posadzić cebulki żonkili. Zostały  one przyniesione przez uczniów naszej szkoły w ramach akcji  "Pola nadziei" organizowanej przez Otwockie Towarzystwo Opieki Paliatywnej. Wolontariusze zaopatrzeni w odpowiedni sprzęt, posadzili, według wskazówek opiekunek, około 200 cebulek. Teraz wszyscy z niecierpliwością czekamy do wiosny. Kiedy żonkile zakwitną zetniemy i sprzedamy. Uzyskane pieniądze przekarzemy na konto OTOP.