• WYCIECZKA DO LUBLINA

• Tradycją w naszej szkole jest coroczna wycieczka klas ósmych do obozu koncentracyjnego na Majdanku oraz na pokazy fizyczne na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie.

15 września klasy 8a, 8b, 8c, 8d i 8e po opieką pań Jolanty Zuchniak, Jolanty Wójcik, Anny Fal, Anny Zalewskiej, Anny Piorun, Pauliny Piechockiej, Anny Chrustowskiej, Kingi Szymanek oraz pana Łukasza Łapacza odbyły pełną wzruszeń i zadumy podróż do miejsca kaźni tysięcy ofiar nazistów.

Młodzież uczestniczyła w niezapomnianej lekcji historii, a emocje, które jej towarzyszyły, na pewno pozostaną w pamięci młodych lud.zi na długo.

Wydział Fizyki UMCS z kolei zapewnił ósmoklasistom moc niecodziennych wrażeń naukowych. Dzięki ciekawym doświadczeniom wykonywanym na oczach zebranych naszym uczniom niestraszne już fizyka, chemia oraz biologia i na pewno na świadectwach pojawią się same piątki z tych przedmiotów . Czego oczywiście wszystkim z całego serca życzymy.