• WYNIKI KONKURSU NA LAPBOOK "BOHATEROWIE NASZYCH LEKTUR".

• W marcu Zespół Humanistyczny zorganizował konkurs na lapbook "Bohaterowie naszych lektur". Zadaniem było przygotowanie lapbooka. Dziękujemy za wykonanie pięknych prac. Jury miało trudny wybór. Gratulujemy zwycięzcom, którzy już niedługo otrzymają nagrody!!!

Oto wyniki konkursu:

1 kategoria - klasy 1-3

I miejsce - Stefan Michalik, klasa 2b

II miejsce - Natalia Salamończyk, klasa 1b

2 kategoria - klasy 4-6

I miejsce - Emila Jedynak, klasa 4c

II miejsce - Wiktoria Szopa, klasa 4c

III miejsce - Alicja Głaszczka, klasa 4c

Wyróżnienia:Nikodem Dominet-Gwardys, klasa 4a

Damian Balas, klasa 4c

Kategoria 3 - klasy 7-8

I miejsce - Agata Kozłowska, klasa 8a

II miejsce - Barbara Winek, klasa 7a

III miejsce - Aleksander Rękawek, klasa 7a

Wyróżnienia:Marysia Małecka, klasa 8a

Wiktoria Masny, klasa 8a

Aleksandra Radomyska, 8a

Kacper Ochnik, 8a

Zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć przedstawiającej konkursowe prace.

• BIAŁA SZKOŁA - MURZASICHLE 2022

• W dniach 2-7 marca 2022 roku uczniowie klas Va, VIIa, VIIc, VIId, VIIIa, VIIId uczestniczyli w białej szkole w Murzasichle koło Zakopanego. W czasie pobytu uczniowie doskonalili umiejętność jazdy na nartach. Jeździliśmy na górkach w Bukowinie Tatrzańskiej (stok Rusiński), Białce Tatrzańskiej, Nocna jazda w Małym Cichym. Tym razem wszystkim najbardziej podobała się nocna jada na stoku w Małym Cichym. Atrakcją były też stoki w Białce w której jest wiele tras i każdy mógł wybrać górkę odpowiednią do swoich umiejętności. Po zajęciach narciarskich poznawaliśmy zwyczaje, obrzędy, tradycje górali zamieszkujących Zakopane i okolice podczas gawędy w Izbie Regionalnej w Murzasichle. Relaksowaliśmy się w termach Bania w Białce Tatrzańskiej. Zwiedzając Zakopane podziwialiśmy Kościółek „Jaszczurówka”, Nosal, Wielką Krokiew, Gubałówkę, cmentarz „Na Pęksowym Brzysku” a także Sanktuarium na Krzeptówkach. Będąc w Zakopanem nie mogliśmy pominąć Krupówek, gdzie zakupiliśmy pamiątki a także oscypki. Zwieńczeniem naszego pobytu był kulig w pięknej scenerii z pieczeniem kiełbasek. 7 marca wróciliśmy do Garwolina. Wyjazd był bardzo udany i wszyscy już planują BIAŁĄ SZKOŁĘ w następnym roku.

• WYNIKI KONKURSU FOTOGRAFICZNEGO

• KONKURS FOTOGRAFICZNY

Na przełomie grudnia i stycznia Samorząd Uczniowski zorganizował konkurs fotograficzny.  Należało samodzielnie wykonać zdjęcie o tematyce świątecznej lub zimowej. Na konkurs  nadesłano w sumie kilkadziesiąt fotografii. Prace były piękne, nastrojowe, w klimacie świąteczno-zimowym.

Wybór najpiękniejszych zdjęć przebiegał w dwóch etapach:

-Każdy mógł zagłosować poprzez zostawienie like'a pod wybranym przez siebie zdjęciem na Facebooku

- Następnie swoje głosy oddali przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego.

Oto lista laureatów konkursu:

kategoria I, kl 0-3
              1. Aleksander Kostrow 1A