• Wielkanoc - pisanki
            • ŚWIĘTA WIELKIEJ NOCY

• Dnia 31 marca nasza szkoła obchodziła Święta Wielkanocne. Mimo ograniczeń wywołanych pandemią, organizatorzy starali się, aby uczniowie oraz nauczyciele spędzili  ten czas wyjątkowo, w atmosferze radości i ciepła. Z tej okazji klasa 6b przygotowała montaż słowno-muzyczny pt. „Wielkanocne biją dzwony” który mogła obejrzeć cała społeczność uczniowska.

Tego dnia można też było dowiedzieć się o wielu ciekawostkach związanych z obrzędami i zwyczajami świątecznymi oglądając film „Tradycje wielkanocne”, nakręcony w CSiK w Garwolinie.

Uczniowie klas II SP również przygotowali małą niespodziankę😊

Zapraszamy do oglądania 😊

• Spotkanie z tradycją w CSiK

• Pani Luizie Kondej dziękujemy za zaproszenie na zajęcia plastyczne i "spotkanie z tradycją" w CSiK w Garwolinie.

Tradycje wielkanocne, cz. 1:

Tradycje wielkanocne, cz. 2:

• Wiosna - Jill Wellington (pexels.com)
            • I Dzień Wiosny!

• Dnia 19.03 w piątek w naszej szkole po raz pierwszy ONLINE obchody Pierwszego Dnia Wiosny. Świat się zmienia, nasza codzienność także zatem i sposoby na spędzenie tego dnia inne niż zazwyczaj.

Zachęcamy do zapoznania się z programem... i do zabawy, która może przynieść każdemu radość, satysfakcję, wzruszenie i dobrą energię...

Baw się razem z nami i pobierz plan dnia: Karta aktywności I Dnia Wiosny

Aby mieć siłę, sprawność i energię na ten cały, wymagający dzień warto rozpocząć go od zdrowego i solidnego śniadania. Zapraszamy do prezentacji: Zdrowe Śniadanie według zaleceń Dietetyka Tomasza

Warto tego dnia również pamiętać o porannych ćwiczeniach:

Nasze szkolne Kółko Teatralne zaprasza wszystkich na swój montaż słowno - muzyczny:

Życzymy wszystkiem wspaniałego I Dnia Wiosny!