• Wyniki konkursu - Historia szkoły

• W konkursie wzięło udział 418 osób. Biorąc pod uwagę to, że mamy nauczanie zdalne oraz to, że wczoraj były problemy z połączeniem internetowym (Librus, Teams) jest to bardzo dobry wynik. Zatem BARDZO DZIĘKUJEMY za tak liczny udział. Gratulujemy zwycięzcom. Wszyscy wymienieni zwycięzcy uzyskali maksymalną ilość punktów (32 pkt.)

OTO NAJLEPSI W KATEGORIACH WIEKOWYCH:

klasy 0 - III

Alicja Piętka

Natasza Piętka

Alicja Woder

klasy IV - VI

Amelia Baran

Mikołaj Więsław

Paulina Brzozowska

klasy VII - VIII

Jakub Brzozowski

Emil Maśniak

Nikodem Ozimek

Rafał Trzmielewski

Nagrody niebawem przyzna pani Dyrektor

Dziękujemy również rodzicom, którzy wzięli udział w konkursie. Znają również bardzo dobrze historię szkoły - prawdopodobnie są absolwentami naszej szkoły.

Jacek Zowczak

• 43 LATA PUBLICZNEJ SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 5 IM. JANUSZA KORCZAKA W GARWOLINIE

• Zapraszamy do obejrzenia prezentacji przedstawiającej 43 lata funkcjonowania szkoły. Film można obejrzeć na całym ekranie, można także zatrzymywać obrazy by dokładniej przyjrzeć się zdjęciom lub przewinąć film do miejsca, które nas interesuje.

Młodzież, dzieci oraz rodziców i nauczycieli w dniu Święta Szkoły zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie ze znajomości historii szkoły.

Link do quizu

• Wystawa bożonarodzeniowa

• Jak co rok, tak i w tym, najmłodsi uczniowie naszej szkoły przygotowali piękne prace na  wystawę bożonarodzeniową. W oczekiwaniu na pojawienie się Gwiazdki uczniowie klas I-III, z nieocenioną pomocą rodziców,  stworzyli nastrojowe stroiki świąteczne, szopki i choinki. Patrzcie i podziwiajcie  jakie talenty mamy w naszej szkole.

Z pozdrowieniami i serdecznymi życzeniami
              spokojnych, zdrowych i wesołych świąt

Samorządzik Szkolny i opiekunki

Aneta Szydłowska
              Monika Kondej
              Katarzyna Baran

• Akcja "Szkoła pamięta" - podziękowanie MEN

• Szanowni Państwo Dyrektorzy,

W imieniu Ministra Edukacji i Nauki Przemysława Czarnka serdecznie dziękuję za udział w akcji „Szkoła pamięta”. Cieszę się, że tak wielu uczniów i nauczycieli w piękny sposób uczciło pamięć o naszych bohaterach.

W tegorocznej edycji akcji wzięło udział 6 222 przedszkoli, szkół i placówek oświatowych z całego kraju. Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia!

W załączeniu przekazujemy pamiątkowy dyplom za udział w akcji.

Z poważaniemAnna OstrowskaRzecznik Prasowy MEN