• Misyjna A(u)kcja Bombkowa

• Po raz kolejny uczniowie naszej szkoły wspierają Misyjną A(u)kcję Bombkową. Wykonali piękne bombki i ozdoby choinkowe. Zostaną one sprzedane, a najpiękniejsze zlicytowane. Uzyskane w ten sposób pieniądze będą przeznaczone na pomoc parafii w Boliwii, gdzie misjonarzem jest ksiądz Marcin Dudziński, który wcześniej był wikariuszem w parafii Matki Boskiej Częstochowskiej w Garwolinie. Aukcja odbędzie się 1 grudnia w parafii M.B.Częstochowskiej. Więcej informacji o aukcji znajduje się na plakatach w szkole oraz na stronie parafii.

• Sukces naszego ucznia w konkursie literackim!

• Publikujemy za OTOP Hospicjum Domowe Empatia:

Miło nam poinformować, że udało się nam wyłonić laureatów Konkursu literackiego.Przyznano następujące miejsca:🥰

1 miejsce-Marcin Mucha Szkoła Podstawowa nr 5 w Garwolinie

2 miejsce – Arkadiusz Baran Zespół Szkół nr 2 w Garwolinie

3 miejsce - Jakub Górzyński Szkoła Podstawowa nr 3 w Otwocku

Gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu 😃

MY RÓWNIEŻ MARCINOWI BARDZO SERDECZNIE GRATULUJEMY  i  życzymy dalszych sukcesów.