• Witamy w nowym roku szkolnym!
            • Plan rozpoczęcia roku szkolnego 2021-2022

• Środa - 01.09.2021

Godzina 8:00 - zapraszamy chętnych na Mszę św. w intencji społeczności szkolnej w kościele Matki Boskiej Częstochowskiej.

Z uwagi na konieczność zachowania zasad reżimu sanitarnego nie planujemy uroczystego spotkania całej społeczności szkolnej z dyrekcją. Spotkanie z dyrekcją odbędzie się tylko dla klas nowopowstałych – czyli 0, 1, 4.

Spotkanie z dyrekcją i wychowawcą:

• klasy I - godz. 9:00 - hala sportowa
              • klasy IV - godz. 10:00 - boisko, następnie sala
              • oddział "0" - godz. 10:30 - hala - sala na piętrze (H1)

Po spotkaniu ogólnym klasy udają się do wyznaczonych miejsc (harmonogram poniżej).

Klasy 2-3 oraz 5-8 spotykają się z wychowawcą wg harmonogramu poniżej.

Prosimy:

• aby na spotkanie przyszedł tylko jeden rodzic;
              • o przestrzeganie   wytycznych sanitarnych – dezynfekcja, dystans, maseczka;
              • nie gromadzenie się przed budynkiem szkoły;
              • przestrzeganie wyznaczonego miejsca wejścia do budynku;

Do pobrania:

• Wykaz podręczników na nowy rok szkolny
            • Podręczniki

• Zamieszczamy wykaz podręczników [pdf] na rok szkolny 2021/22.

Jednocześnie przypominamy, że uczniowie otrzymają podręczniki w szkole z wyjątkiem podręczników do religii, wychowania do życia w rodzinie oraz do dodatkowego języka w klasach 4, 5 i 6 (j. niemiecki lub j. rosyjski).