• KONKURS Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO "THE BIG CHALLENGE”

• Dnia 14 kwietnia 2021 r odbyła się kolejna edycja  międzynarodowego konkursu z języka angielskiego „The Big Challenge”, tym razem w formie zdalnej. Uczniowie na różnych poziomach językowych sprawdzali swoją wiedzę i umiejętności rozwiązując test on-line. W  konkursie wzięło udział 57 uczniów.

Największy sukces osiągnęła Zofia Baduchowska z klasy 6b.Dziewczynka zajęła I miejsce na poziomie 2 oraz uzyskała najlepszy wynik w szkole, co dało jej 2 miejsce w regionie  (342,50 punktów na 350 możliwych do zdobycia)

Pozostałe wyróżnione osoby to:

•          na poziomie pierwszym:1 miejsce -Natalia Dobrowolska  kl. 5a

•          na poziomie trzecim: 1 miejsce -Szymon Majsterek kl.7b

•          na poziomie czwartym: 1 miejsce -Zuzanna Maszkiewicz kl.8a

W tym roku wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy, plakaty „New York” lub „California Beach” oraz ołówki. Ponadto wyróżnione osoby dostały medale, kalendarze „Australian Calendar” readersy „The Blach Cab” flagi, power banki, breloki, freezbee. Nagroda specjalna została przyznana Mateuszowi Radeckiemu z klasy 5b (plażowy ręcznik).

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy!!!

koordynator