• Aktualności

          • DYŻURY NAUCZYCIELI
            • DYŻURY NAUCZYCIELI

            • Od 25 maja w czasie kiedy odbywa się nauczanie zdalne rodzice uczniów szkoły oraz sami uczniowie mają możliwość konsultacji z nauczycielami poprzez dziennik Librus lub za pomocą innych środków (telefon, skype, zoom ...). 

               

              HARMONOGRAM DYŻURÓW NAUCZYCIELI:

               

              Baran Katarzyna - Środa - 17.00 - 18.00

              Baran Urszula - Poniedziałek - 18.00 - 19.00

              Borkowska  Maria - Poniedziałek - 18.00 - 19.00

              Brzeźnicka Maria - Czwartek - 18.00 - 19.00

              Brzeźnicki Bogdan - Wtorek - 18.00 - 19.00

              Chrustowska  Anna -  Wtorek - 17.00 - 18.00

              Dudzińska Magdalena - Poniedziałek - 18.00 - 19.00

              Dutkowska Krystyna - Środa - 18.00 - 19.00

              Głodek Agnieszka - Poniedziałek - 18.00 - 19.00

              Gołębiewska Katarzyna - Piątek - 18.00 - 19.00

              Graff  Natalia - Poniedziałek - 17.00 - 18.00

              Gwardecki  Leszek - Piątek - 18.00 - 19.00

              Haczela - Kalbarczyk Katarzyna - Wtorek - 17.00 - 18.00

              Jonczak Tomasz -Wtorek - 17.00 - 18.00

              Kaczyński Artur - Wtorek - 17.00 - 18.00

              Karaś Agata -  Czwartek - 17.00 - 18.00

              Kisiel Zofia - Poniedziałek - 17.00 - 18.00

              Kondej Jolanta - Wtorek - 18.00 - 19.00

              Kondej  Monika - Poniedziałek - 18.00 - 19.00

              Kotlarska  Barbara -  Poniedziałek - 18.00 - 19.00

              Krawczyk Aleksandra - Poniedziałek - 18.00 - 19.00

              Lis Lucyna - Poniedziałek - 18.00 - 19.00

              Łapacz Łukasz - Wtorek - 17.00 - 18.00

              Majewska Agnieszka - Poniedziałek - 18.00 - 19.00

              Makaruk Emilia - Środa - 17.00 - 18.00

              Matosek Marianna - Środa - 18.00 - 19.00

              Michalik Elżbieta - Wtorek - 18.00 - 19.00

              Michalik Sławomir - Wtorek - 17.00 - 18.00

              Mikulska  Agnieszka - Poniedziałek - 18.00 - 19.00

              Misior Justyna - Czwartek - 18.00 - 19.00

              Moreń Joanna - Czwartek - 18.00 - 19.00

              Ochnio-Bryzek Weronika - Środa - 17.00 - 18.00

              Paśniczek Magdalena - Piątek - 17.00 - 18.00

              Paśnik Alicja - Środa - 18.00 - 19.00

              Piechocka Paulina - Poniedziałek - 17.00 - 18.00

              Polańska-Rękawek Ewa - Poniedziałek - 18.00 - 19.00

              Proczek Aleksandra - Poniedziałek - 18.00 - 19.00

              Przybysz Katarzyna - Poniedziałek - 18.00 - 19.00

              Skrzecz-Michalik Krystyna - Wtorek - 17.00 - 18.00

              Skwarcan Inga - Poniedziałek - 17.00 - 18.00

              Słomska Bogusława - Piątek - 18.00 - 19.00

              Szarek Katarzyna - Wtorek - 18.00 - 19.00

              Szewczyk Anna - Wtorek - 17.00 - 18.00

              Szydłowska Aneta - Wtorek - 17.00 - 18.00

              Tudek Izabela - Wtorek - 18.00 - 19.00

              Wieczorek Anna - Czwartek - 18.00 - 19.00

              Wieczorek Teresa - Piątek - 17.00 - 18.00

              Wójcik Jolanta - Wtorek - 18.00 - 19.00

              Wróbel Agnieszka - Wtorek  - 17.00 - 18.00

              Zalewska Anna - Środa - 17.00 - 18.00

              Zawadka Karol - Wtorek - 17.00 - 18.00

              Zowczak Jacek - Wtorek - 18.00 - 19.00

              Zowczak Krystyna - Wtorek - 18.00 - 19.00

              Zuchniak Jolanta - Poniedziałek - 18.00 - 19.00