• KONKURS NA PALMĘ WIELKANOCNĄ

• W imieniu Samorządu Szkolnego i Samorządziku serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów do udziału w konkursie na najpiękniejszą palmę wielkanocną.

Wasze prace zostaną zaprezentowane na kiermaszu świątecznym i przyczynią się do stworzenia wyjątkowej świątecznej atmosfery w naszej szkole!

Prace należy składać do 15.03.2024 w bibliotece szkolnej.

Więcej szczegółów w ogłoszeniu na Librusie!

• USZYJ MISIA!

• W związku z organizowanym w kwietniu Powiatowym Festiwalem Kultury Niemieckiej zapraszamy do udziału w konkursie na najciekawszego, najpiękniejszego, najbardziej pomysłowego MISIA 3D. Puśćcie wodze swojej fantazji i twórzcie! Niech zrobi się nam pluszowo, mięciutko, misiowo..

• POWIATOWY FESTIWAL KULTURY NIEMIECKIEJ

• Z przyjemnością informujemy o kolejnym ważnym wydarzeniu, którego współorganizatorem będzie nasza szkoła. Już od jakiegoś czasu nasi mali i duzi wolontariusze krzątają się w pocie czoła, by 19 kwietnia 2024 r. zaprosić wszystkich na Powiatowy Festiwal Kultury Niemieckiej. To będzie doskonała okazja nie tylko do zdobycia wiedzy, ale też do zabawy i miłego spędzenia czasu. Sami sprawdźcie, ile atrakcji przygotowali dla Was organizatorzy!

• OGÓLNOPOLSKI KONKURS KALIGRAFICZNY - ETAP SZKOLNY

• Dziękujemy wszystkim uczestnikom szkolnego etapu Ogólnopolskiego Konkursu Kaligraficznego im. Janusza Korzeniowskiego, który odbył się 22 lutego. Koordynatorki konkursu w szkole: Urszula Jaskólska-Szeląg, Agata Szynal, Marta Grykałowska i Magda Mucha, były zachwycone poziomem prac naszych uczniów!

My wszyscy także gratulujemy Wam umiejętności i talentu!!!

Miło nam poinformować, że do regionalnego etapu Ogólnopolskiego Konkursu Kaligraficznego zakwalifikowały się:

Alicja Piętka kl. 4b

Hanna Budyta kl. 4b