• PIERWSZE SPOTKANIE SKW

• W środę 13 września o godz. 16.20 w naszej szkole odbyło się pierwsze spotkanie Szkolnego Klubu Wolontariusza w roku szkolnym 2023/24. Uczniowie zapoznali się z regulaminem, zaplanowali akcje na ten rok szkolny i wybrali samorząd SKW:

Przewodniczący SKW: Damian Balas 6c + Nikola Dziewanowska 7a

Zastępcy przewodniczących SKW: Gabrysia Włodarczyk + Amelka Baran 7a

Skarbnicy SKW: Wiktor Skierkowski 6c + Michał Głowacz 6e

Sekretarze SKW: Kinga Piechocka 7b + Maria Mucha 5b

Fotografowie SKW: Wiktoria Pawlak i Weronika Gruza 7c, Łukasz Błażejczyk 8b, Ala Grzeszczak 5c, Adrian Mańkowski 6c.

Opiekunami SKW są: pani Katarzyna Haczela-Kalbarczyk oraz pani Ewa Polańska-Rękawek.

Gratulujemy zwycięzcom i nie możemy się doczekać realizacji zamierzonych przedsięmwzięć!

• DOŁĄCZ DO SZKOLNEGO KLUBU WOLONTARIUSZA

• Szkolny Klub Wolontariusza poszukuje uczniów, którzy chcieliby zaangażować się w bezinteresowną pomoc potrzebującym. Zapisy trwają od 5 do 25 września. By dołączyć do nas, należy dostarczyć wypełnioną deklarację (do odebrania w pokoju nauczycielskim) i przyjść na spotkanie 13 września o godzinie 16.20 do  Morskiej Strefy Relaksu.

• ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2023/2024

• Czas pożegnać wakacje i beztroski czas. Z radością czekamy na Was już jutro 4 września. Życzymy wszystkim roku pełnego wdzięczności, by wypełnił się licznymi spotkaniami z drugim człowiekiem i radością pogłębiania relacji.

Harmonogram rozpoczęcia roku szkolnego 2023/2024.

8.00- msza św. w kościele Matki Boskiej Częstochowskiej

9.00 - uroczyste rozpoczęcie roku na boisku szkolnym, po nim spotkanie z wychowawcą w klasach.