• WYCIECZKA DO ORIENTARIUM

• Orientarium Łódź - taki był cel wycieczki klas 5a, 5b i 5c, które 29 września wraz z wychowawcami Sławomirem Michalikiem, Kingą Szymanek i Katarzyną Haczelą-Kalbarczyk oraz opiekunami Karolem Brzeźnickim, Agnieszką Głodek i Magdaleną Paśniczek postanowiły przeżyć magiczną przygodę wśród zwierząt lądowych i morskich. Orientarium to najnowocześniejszy w Europie pawilon poświęcony faunie i florze Azji Południowo-Wschodniej, a zwiedzający mogą obserwować tu zwierzęta z trzech perspektyw: podwodnej, lądowej oraz z góry. Naszym uczniom bardzo się podobało w tym wyjątkowym miejscu, ale największe wrażenie zrobiło na nich oceanarium. Tego nie odda się słowami!!! Zapraszamy do obejrzenia relacji fotograficznej z tej niezwykłej wycieczki.

• BIEG Z OKAZJI 45 LECIA SZKOŁY

• 30 wrzesnia 2022r na boisku szkolnym odbył się bieg sztafetowy z okazji JUBILEUSZU 45 LECIA SZKOŁY w którym uczniowie oraz nauczyciele pokonali łączmie 45 kilometrów. Relację filmową oraz galerię zdjęć z biegu przygotowali czniowie kólka informatycznego i fotograficznego.