• ZWYCIĘSTWO NASZYCH DZIEWCZYN

• Dnia 4.03.2020r. w hali sportowej przy Szkole Podstawowej w Borowiu rozegrano FINAŁ POWIATOWYCH IGRZYSK DZIECI W PIŁCE NOŻNEJ HALOWEJ DZIEWCZĄT. Wśród 4 najlepszych drużyn z powiatu po wcześniejszych kwalifikacjach znalazła się nasza szkolna reprezentacja w składzie: Weronika Łagowska, Zuzanna Głaszczka, Oliwia Pałysa, Wiktoria Krupa, Amelia Magnuska, Julia Miętkowska, Maja Michalik, Wiktoria Duchna, Jowita Ositek, Maja Andrzejewska. To był zdecydowanie dzień naszych dziewczyn, którym wychodziło wszystko, a piękna zespołowa gra pozwoliła na kolejny sukces w postaci zdobycia najwyższego stopnia podium!

• SŁOIK NADZIEI

• To nie jest zwykły słoik – to "Słoik Nadziei"

W dniach 18.11.2019r.- 17.01.2020r. dzięki działalności Szkolnego Klubu Wolontariusza w naszej szkole odbył się konkurs  "Słoik Nadziei" organizowany przez Otwockie Towarzystwo Opieki Paliatywnej w ramach XXII Ogólnopolskiej Kampanii „Pola Nadziei”.

Celem konkursu było m.in.: zachęcanie do pracy zespołowej, budowanie relacji społecznych w grupie, kształtowanie i promowanie bezinteresownej pomocy ludziom potrzebującym i cierpiącym, rozwijanie otwartości, empatii oraz wrażliwości społecznej.

Spośród uczestników konkursu organizator wyłonił zwycięzców. W tym roku byli to nasi najmłodsi uczniowie z klasy „0”, którzy przekazali na konto Fundacji 162 zł. W ramach podziękowań otrzymali dyplom oraz nagrody rzeczowe.