• Przywrócenie dostępu do Dziennika Elektronicznego

• W związku z pojawiającymi się pytaniami o reset hasła do dziennika elektronicznego na koncie rodzica lub ucznia przypominamy za firmą Librus, że:

• Uczeń lub rodzic ma możliwość skorzystania z funkcji  „Przypomnij hasło” w panelu logowania. Warunkiem skorzystania z tej opcji jest to, że wcześniej uzupełniono w ustawieniach profilu adres email, na który zostanie wysłane nowe hasło.

• Każdy rodzic ma możliwość samodzielnego zresetowania hasła uczniowi poprzez wybranie z górnego menu pozycji Uczeń -> Informacje. Następnie w tabeli „Konto ucznia” wybieramy przycisk „Generuj nowe hasło”.

Tej operacji możemy dokonać jedynie ze strony internetowej Librus Synergia. Nie jest ona dostępna z poziomu aplikacji na telefon. Należy uruchomić stronę dziennika wchodząc na nią przez przeglądarkę internetową (np. Google Chrome) zainstalowaną w telefonie.

Przypominamy, że podstawowym środkiem komunikacji przez dziennik elektroniczny jest przeglądarka i strona internetowa, zapewniające pełną i darmową funkcjonalność dziennika elektronicznego.

• Ankieta dla rodziców

• Szanowni Rodzice!

W związku z sytuacją epidemiologiczną, wprowadzeniem nauczania zdalnego oraz komunikatem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 17 marca 2020 r. prosimy o wypełnienie ankiety, która ma na celu ustalenie Państwa problemów i potrzeb oraz dostosowanie sposobu działania szkoły do zaistniałej sytuacji.

Ankieta została już zamknięta

Wypełnienie ankiety jest obowiązkowe, a podane dane posłużą wyłącznie do celów związanych z pracą szkoły.