• SZKOLNE MIKOŁAJKI

• Mikołajki!!! Atmosfera tego wyjątkowego dnia udzieliła się wszystkim w szkole! Dzieci z klas 0-3 dostały drobne upominki, założyły mikołajowe czapeczki i z radością obejrzały przedstawienie mikołajkowe przygotowane przez klasy 2b i 2c pod okiem pań Agaty Szynal i Moniki Kondej. Występ był wspaniały! Mali artyści śpiewali piosenki, recytowali wierszyki o Mikołaju i stworzyli magiczny klimat - miało się wrażenie, że nad głowami co chwilę przelatywały sanie św. Mikołaja!!!

Przedstawienie mikołajkowe było też okazją do wręczenia nagród zwycięzcom konkursów na najpiękniejszą ozdobę świąteczną oraz karmnik dla ptaków. Serdecznie gratulujemy wszystkim nagrodzonym!!! Ho, ho, ho!!!

• KIERMASZ MIKOŁAJKOWY

• Przygotowania do jutrzejszego Kiermaszu Mikołajkowego organizowanego przez Samorząd Uczniowski idą pełną parą!

Oprócz przepięknych ozdób świątecznych znajdą się na nim też ciekawe książki doskonałe na prezenty, a także wspaniałe stroiki przygotowane przez uczniów z klasy 5a i ich rodziców. Wspaniała, twórcza praca wśród pachnącego igliwia, kolorowych bombek i uśmiechniętych, pochłoniętych zadaniem dzieci i rodziców - tak wyglądało dzisiejsze popołudnie na jadalni szkolnej. Efekty tej pracy będzie można podziwiać już jutro, ale na zachętę zamieszczamy kilka zdjęć. Piękne, prawda? Zachęcamy do zakupu!!!

Dochód z kiermaszu będzie przeznaczony na prezenty dla dzieci - podopiecznych Otwockiego Towarzystwa Opieki Paliatywnej oraz na nagrody w konkursach organizowanych przez Samorząd Uczniowski.

Serdecznie zapraszamy do udziału w kiermaszu!

• RODZINNA INTEGRACJA ZE ZDROWIEM.

• 3 grudnia  w ramach "Rodzinnej Integracji ze Zdrowiem" na starcie Biegu Mikołajkowego stawiła się liczna reprezentacja naszej szkoły.

W biegu wzięli udział nie tylko uczniowie, ale także rodzice oraz nauczyciele, z panią Agnieszką Głodek, pomysłodawczynią innowacji, na czele!

Pogoda była iście mikołajkowa, prószył śnieg i było dość mroźno, ale to nie zniechęciło naszych zawodników! Wszyscy dali z siebie wszystko, każdy osiągnął sukces na miarę swoich możliwości, każdy dobiegł do mety i zdobył medal! Atmosfera była fantastyczna, podgrzewana nie tylko sportowymi emocjami, ale także ogniskiem, przy którym można było się ogrzać i przekąsić czy wypić coś ciepłego.

Wszyscy uczestnicy "Rodzinnej Integracji ze Zdrowiem" możecie być z siebie dumni!

My z Was jesteśmy bardzo!!!

Bardzo dziękujemy za przybycie i wspólne aktywne spędzenie niedzielnego popołudnia!

• UGOTOWANI

• Dziś klasy 1d i 3b wzięły udział w kolejnej odsłonie innowacji "Ugotowani". Tym razem panie Katarzyna Przybysz i Anna Szewczyk zabrały dzieci do Zespołu Szkół nr 2 im. Tadeusza Kościuszki, by pod okiem starszych kolegów samodzielnie zrobiły pyszne zapieczone zapiekanki. Nasi mali uczniowie zupełnie sami kroili, smażyli, układali, zmywali, a na koniec... jedli .

Kochani rodzice, po takiej lekcji Wasze pociechy śmiało mogą Was wyręczać w wielu obowiązkach domowych. Oni wszystko już potrafią! Widzieliśmy na własne oczy .