• Rekrutacja 2024/25

• Rozpoczynamy proces rekrutacyjny do klasy I oraz oddziału przedszkolnego na kolejny rok szkolny 2024/2025. Terminy składania wniosków:

• Klasa I: 5 lutego - 16 marca
              • Oddział przedszkolny: 26 lutego - 8 marca

Formularze rekrutacyjne oraz zarządzenie Burmistrza Miasta ws. rekrutacji wraz z harmonogramem dostępne jest w dziale Rekrutacja.

• GRANTY OŚWIATOWE

• Będzie się działo! Nowe granty oświatowe trafiły do naszej szkoły! Zbierajcie siły przez ferie, by zaraz po nich włączyć się w realizację grantów i wzbogacić nasze akcje swoimi pomysłami, entuzjazmem i energią! I ciężką pracą, ale za to jakże satysfakcjonującą!

• DŹWIĘKOWA PODRÓŻ PO DAWNEJ WARSZAWIE

• W poniedziałek 8 stycznia uczniowie naszej szkoły odbyli dźwiękową podróż na rubieże dawnej Warszawy, aby następnie wsłuchać się w odgłosy miasta sprzed lat.

Wśród łąk i pól dawnej mazowieckiej wsi odezwały się pasterskie fujarki polne, dzwoneczki i świstawki. Zabrzmiały obrzędowe przyśpiewki miłosne oraz tańce flisaków rzecznych. Następnie, na pokładzie tratw, uczniowie przepłynęli Wisłą do dawnej stolicy, aby chłonąć odgłosy ulicy. Nasi widzowie odwiedzili fabrykę głośną od huku maszyn. Na końcu odpoczęli w starej karczmie przy dźwiękach gitarowej ballady.

Artyści z Filharmonii Narodowej zaprosili do wspólnego tańca również naszych młodych miłośników muzyki oraz panie nauczycielki. Cóż to było za spotkanie...