• Rok szkolny 2015/16

• Sportowe

•

Osiągnięcia uczniów  ZS 5  zawodach sportowych w roku szkolnym 2015-2016

Podopieczni p. Bogdana Brzeźnickiego zajęli 5 miejsce w Pucharze Polski Dzieci w unihokeju w kat. 2006 i młodsi

Podopieczni p. Zofii Kisiel wyróżnili się następującymi osiągnięciami:

•         Otwarte Zawody Regionu Mazowsza w Gimnastyce I miejsce w wieloboju drużynowym w kat. Klas 1-4  oraz I miejsce w kat. Klas 4- 6 SP  Indywidualnie 10 osobowa grupa uczniów zajęła miejsca od 1-3. Są to Pola Kwiatkowska, Oliwia Wojciechowska, Jowita Ositek, Alicja Mikulska, Julia Szopa, Gabriela Przybysz, Dominika Iwanenko, Gabriela Gora, Joanna Brzezicka, Oliwia Głowala
            •          III m.  na  Mistrzostwach Polski Cheerleaders 2016 zajęła Dominika Iwanenko, Gabriela Gora
            •          Aleksandra Ziółek uczennica kl. 3 a Gimnazjum uczestniczyła wraz z zespołem w Mistrzostwach Świata Chearleaders na Florydzie

Podopieczni p. Karola Zawadki wyróżnili się następującymi osiągnięciami:

•          W kat. Szkół Podstawowych III m. w powiecie w stylu klasycznym i III m. w stylu grzbietowym zajęła Natalia Kondej
            •          W kat. Gimnazjum I m. w powiecie w stylu dowolnym i II m. w stylu klasycznym zajął Patryk Kot oraz III miejsce w stylu dowolnym Maciej Matejko

Uczniowie Szkoły Podstawowej zdobyli

•          I m. w regionie w Turnieju Piłki Nożnej „Sokolik 2016”
            •          II miejsce w powiecie w Turnieju „O Puchar Premiera RP”
            •          II miejsce w powiecie w Turnieju „Z podwórza na stadion o puchar TYMBARKU”
            •          III miejsce w powiecie w zawodach 6-piłkarskich

Podopieczni p. Artura Kaczyńskiego wyróżnili się następującymi osiągnięciami:

• W kat. Szkół Podstawowych I m. w powiecie w stylu klasycznym i dowolnym oraz II m. w stylu grzbietowym zajął Maciej Jędrzejewski z kl.6c, natomiast Ziółek Włodzimierz z kl. 6a zajął 4 miejsce w trzech kategoriach  -czyli w stylu dowolnym, grzbietowym i klasycznym.